Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes babám este 8-9 körül...

11 hetes babám este 8-9 körül elalszik és reggel 5-6ig alszik,1-2óra körül elkezd nyüsszögni, de nem nyitja ki a szemét. Ez 5 percig tart. Ilyenkor meg kéne etetnem, vagy ha éhes, akkor rendesen fel is kelne? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak egy felületes alvási szakaszban van. Mi felnőttek is szoktunk ilyet csinálni, csak nem tudunk róla. Ne aggódj, ha éhes lenne, azt jelezné :-).Hagyd, hogy magától visszaaludjon. Szerintem jól csinálod.
2008. szept. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk ugyan ez van ugyan ebben az idöszakban,csak a mi picink 3 honapos.Kiszoktuk venni a kiságybol és magunk közé tesszük és egyböl elalszik,de nem éhes.Ha éhes ugyi9s sir.Azt észre vennéd
2008. szept. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is nagyon jól csinálod, mert ha éhes lenne, akkor azt észrevennéd, mivel hangosan sírna. Az én babámnál is így volt, én sem keltem fel hozzá, és most átalussza az éjszakát (8 heteskora óta). Ha napközben eleget eszik, akkor nem kel fel éjszaka enni, így neki is jobb, mivel többet és jobban alszik éjszaka, és sokkal kiegyensúlyozottabb lesz. Nálunk így volt, de azért persze a babák különböznek.

Hallgass az ösztöneidre, nagyon ügyesen csinálod!!!

22 hetes baba anyukája

2008. szept. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól csinálod, hagyd, magától is visszaalszik.

A miénk most 13 hetes és kb. 2 hete csinálja ezt. 1-2 óra körül felébredek, hogy nyöszörög, mocorog, figyelem egy ideig, de 10 perc múlva már alszik is. Majd reggel 5 körül "szól", hogy éhes...

2008. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én babócám is szokott nyöszörögni alvás közben, sőt néha még fel is sír...de ne,m alszik vissza magától, cumival viszont igen. örvendj, hogy ilyen ügyes babád van,. hogy nem kell neki visszaaltatás...
2008. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!