Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónapos babátok miket tud...

7,5 hónapos babátok miket tud már?

Figyelt kérdés
Már forog össze-vissza,tapsol, ha tetszik neki valami, egyedül kis ideig elvan.A mászás/kúszás nem megy neki, más baba már ilyenkor kúszik.
2016. jún. 5. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Egy hónapja fel tud állni. Ül, forog, kúszik.
2016. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
1 het mulva lesz 8 honapos a fiam, kuszik, maszik, felall, uldogel. Egyedul egesz jol el lenne, de nem hagyhatom egyedul, mert a felallasbol meg nem tud leulni, csak elengedi a ket kezet es esik, aztan meg jon a siras...
2016. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Fejlesztettétek valahogyan a mozgását? Próbáltam a kedvenc játékait elé tenni, hogy legyen motiváció, kb 1 percig nyújtogatja a kezecskéit, aztán elkezd hisztizni.
2016. jún. 5. 21:23
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Talan a kuszasban mar picit el van kesve a babad,de az ules-allas-maszas meg nem kesett meg ennyi idosen. Esetleg kerdezd meg a vedonot,van-e a kornyeketeken gyogytornasz aki tud tanacsot adni a fejlesztesre. Amugy egyaltalan nem biztos h szuksege lenne ra de ezt szakember tudja megmondani, mi latatlanban nehezebben. Ne hasonlitsd a babad az itt dicsekvo anyukakehoz:)
2016. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az én lányom nemigazán csinált semmit. Hiába mutattam neki, új játék stb. Semmi. Feladtam. Csak forgott. Egy foga se volt. Erre egyszer csak megindult kúszni telibe 8 hósan. Most 9 hós múlt. Tapsol, mászik,pápázik, beszél ( papa, mamma,dada, baba, gaga ) feláll és körbejája a járókát és van 4 foga. Felülni még nemtud egyedül.

Magam sem hiszem el hogy begyorsult.

2016. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Nincs elkésve semmivel. Kúszni 9 hónapos korig kell, mászni 11 hónapos korig. 7,5 hónaposan csak a forgást kell tudni mindkét irányba.
2016. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Ne hallgass az utolsó előttire

9 hósig kell kúszni

Én us már dévényeshez ajartam vinni mert belémbeszélték.

Aztán egyszer csak 8 hósan megindult. Pedig ugyan ez voltmint neked. Egy hétmulva kutyázott. Mist már lassande mászik 9 hósan :)

2016. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9 hónapos korig kell kúszni és 11-ig mászni. Az én lányom ma 9 hónapos, 2 hete kezdett aktívabban kúszni és 3 napja mászni.
2016. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ül, mászik, feláll.
2016. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rohanó tempóban fejlődik, kúszik, mászik, ül, felkapaszkodik minden mellett állásba, és lépeget. Mostanában ügyesen vissza is csücsül, bár fáradtan még borul... Pár napja tapsol, a ba és ma szótagokat képes fél órákig mondogatni folyamatosan. Én az adamo jellegű hintáztatásnak (nem csak 20 centis kilegéssel, hanem jól meglendítve, pörgetve, stb) és a jó géneknek :D köszönöm, hogy ilyen gyorsan fejlődik. Sajnos sokan nem ismerik a hintázás jótékony hatásait, vagy nem merik használni...
2016. jún. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!