Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még pelenkás, de már járni...

Még pelenkás, de már járni tudó kislányotok állva szokott kakilni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van 21 hós és igen állva kakil vagy félig gugol.
2016. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira titokban csinálja, hogy csak a szagra leszünk figyelmesek. Nem sikerült még tetten érni, hogy pontosan mikor jön ki a matéria.
2016. jún. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk fiam van, ő guggolva vagy négykézláb.
2016. jún. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21 hónapos a kislányom, ő guggolva és elbújva kakil.
2016. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig állva kakiltak a lányaim. Ezen aggódtam, hogy hogy fognak így wc-be, de aztán megtanulták. :)

Ne izgulj!

2016. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ami lemaradt, kettő már rég szobatiszta volt, de kakiláshoz pelust kértek, pont az állás miatt, mert úgy tudták kinyomni, de én ezt nem bántam, és nem siettettem, szerintem ez fontos. Egyszer csak azt mondták, hogy akkor most a wc-be/bilibe teszik, és onnantól ment. (Akkor mondtam azt, hogy szuper, de akkor nincs több pelus...)

5-ös

2016. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Mindig le guggol:)
2016. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Állva kicsit összegörnyed(t),szóval inkább félig guggoló helyzetben (most lett szobatiszta a napokban)
2016. jún. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös, megkérdezhetem, hogy mikortól nem kértek pelenkát a kakihoz? Mert ugyanez a helyzet a 3 éves, amúgy teljesen szobatiszta lányommal, hogy mindig közli, hogy "anya, kérek pelenkát, mert kakilni szeretnék". Lehetetlen egyelőre rávenni, hogy a wc-be próbálja a kakit is...
2016. jún. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk négy évesen hagyta abba a pelenkát. Addig csak abba kakilt, de egyik nap közölte, hogy akkor ő most innentől kezdve vécére fog járni minden esetben. :) mi sem sürgettük
2016. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!