Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kisfiam mostanában...

13 hónapos kisfiam mostanában öklendezik a cumitól? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem, hogy időnként öklendezik a cumitól. Főleg akkor fordul elő, mikor alszik vagy félálomban van, vagy éppen ébred...Néha köhög is. Mitől lehet? Tapasztalt már valaki ilyet?

Arra is gondoltam, hogy eléggé fogzik, talán a sok nyáltól lehet, ami összegyülemlett a szájában?

Mostanában a kaja is gyakrabban visszajön neki.. :(


2016. jún. 6. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Tippek:

1. Ha elaludt akkor márne legyen a szájában cumi csak ha ébred éscsak ha kéri

2. Uj cumi kell, lehet elért a mostani

3. Lehet alapbol hányingere van, ez betegségek előtti jelenség szokott lenni lehetegy hét és már lázasodik is. Hányinger ellen tanácsos kupot adni, főleg, ha étvágytalan is, vagy hányós

2016. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt honnan lehet tudni hogy elhasználódott a cumi? Nem latom rajta...

Tuti nem beteg es nem is lesz. Mar egy ideje van ez nála, mar jott volna mas tunet is.

2016. jún. 8. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Onnan lehet tudni, hogy kicsit nyúlósabb az anyaga, vagy hogy mennyi ideje használja.kb 1-2 havonta kéne az ilyeneket cserélni(pl a cumisüveg cumiját is)
2016. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Húh, hát 5 cumija van és össze-vissza vettem őket, de meg fogom nézni. Köszi
2016. jún. 9. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!