Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az eddig kifejezetten nyugodt...

Az eddig kifejezetten nyugodt baba mostanaban egyre tobb hisztit produkal.11 honapos. Elrontottam valamit vagy ez teljesen normalis?

Figyelt kérdés
Minden gyerek atesik ezeken?
2016. jún. 6. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert az en 11 honapos fiam ugyan ilyen. Eddig nyugodt volt, most meg mindenert hisztizik: hogy nem akar a hintaba beleulni, hogy nem akar utana kiszallni, ha elveszek tole vmit, ha nem engedem oda valahova stb.
2016. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb akkor kezdődött, de időszakos - vannak napok, amikor teljesen nyugodt, máskor meg olyan, mintha mindent egyszerre akarna, sajnálni is szoktam szegényt, mert látom, hogy neki se jó olyankor :)


Szerintem teljesen normális, most tanulja meg kifejezni, mit szeretne, és azt hogyan tudja közvetíteni. Meg ha belegondolok, mennyi mindent megért már, az is lehet, hogy néha frusztrálja, hogy ő még nem tud mindent kifejezni/elmondani valahogy.


Most 14 hónapos a kisfiam, nem mondanám nagyon hisztisnek, de ha ilyen van, mi azt próbáljuk, hogy TELJESEN nyugodtak maradunk. Néha használ :D

2016. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalunk is ilyenkor kezdődött, most mar 3 lesz es talan most jovunk ki belole mar csak naponta egyszer van nagy hiszti.
2016. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 éves lesz egy hónap mulva és a napi egy órás hiszti megvan ....
2016. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem átesik, hanem kezdődik.

Normális, kezd rájönni, hogy van akarata.


Nekem a kicsi 10 hónapos, ő is most kezdte el, hogy simán levisítja a bátyját a játékért és már csapkod is, igaz még csak maga mellett, de neki van mit viszonozni. Gyűjti az erőt a visszavágókra.

2016. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!