Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos múlt kislányom...

Ninuci kérdése:

5 hónapos múlt kislányom tápszeres és a hozzátáplálás elkezdődőt 1 hónapja, viszont a krumplitól öklendezik hideg ráza miért?

Figyelt kérdés
Legelőszőr hideg rázta tőle gondoltam, hogy majd később ujjra kóstoltatom vele de semmi nem változott sajnos.. próbáltam répával és almával is adni se sehogy nem tetszik neki :(

2016. jún. 1. 13:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Akkor ne add neki. :D A krumpli túl fojtós étel. Lehet az a baj. Az én fiam sem szereti, viszont ha valamit azzal sūrítek és max 10%-nyi van benne, úgy megeszi, mert azért elég semleges ízū. Inkább az állaggal lehet a baj.
2016. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Mert nem ízlik neki. Mit nem értesz ezen?

Te mindent szeretsz?

2016. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
HA ennyire nem esik jól neki, akkor ne eröltesd, kurmpli nélkül is felnö az a gyerek
2016. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
gondolod hogy nem fogom bele erőltetni a gyerekbe .. de látom itt csak offolják az embert.. 1 válaszolónak köszönöm akkor picit teszek bele neki ugy ahogy te meg nézem mit reagál :) többinek meg ha bunko vagy ne válaszolj..
2016. jún. 1. 13:54
 5/24 A kérdező kommentje:
első gyerekem és a védőnőm mondja állandóan hogy krupli... azért kérdeztem meg .. de sebaj ..
2016. jún. 1. 13:55
 6/24 anonim ***** válasza:
36%

Hihetetlen, nemelyik kerdezo milyen ostoba.

Nem eszi, razza a hideg , oklendezik. MERT NEM IZLIK NEKI !!!!

2016. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
örülök hogy te mindent tudsz és te gondolom soha nem tetél fel se anyukádnak se senkinek sem a gyerekkel kapcsolatban kérdést..
2016. jún. 1. 13:58
 8/24 anonim ***** válasza:
27%

Hihetetlen, nemelyik kerdezo milyen ostoba.

Nem eszi, razza a hideg , oklendezik. MERT NEM IZLIK NEKI !!!!

2016. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nagyon ritka mikor normális választ láttok ezen az oldalon és sajnálom hogy semmilyen jellegű kérdést nem lehet itt fel tenni mert már egyről le van nézve az ember.. nem is értem..
2016. jún. 1. 13:59
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Nem, kepzeld, nem tettem fel idiota kerdeseket. Sot, en kijartam az iskolat mielott szultem, es tudok helyesen irni...
2016. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!