Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 évesen gyermeket vállalni?...

Agleh kérdése:

39 évesen gyermeket vállalni? Úgy tűnik terhes vagyok. Van már egy 3,5 éve kislányom. Sokáig próbálkoztunk a második babánál de feladtuk. És most úgy tűnik összejött.

Figyelt kérdés
Ezt akartam, de most megijedtem, rengeteg érzés kavarog bennem és inkább félek, nem vagyok túl idős hozzá (kockázatok ebben a korban), fel tudom nevelni majd mindkettőt?Úgy érzem felelőtlen voltam, és attól félek ha ennyi sok kétség van bennem nem lesz egészséges a picur.

2015. aug. 9. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi probléma! :)))) Csak optimistán! :)))

Teljesen egészséges lesz, és a kétségek normálisak. Én 31 évesen is érzem :) Ez nem korfüggő. CSak régóta vágytál rá, és most, hogy valóra vált, megijedtél. Ez teljesen természetes dolog. Lazíts és élvezd! Sok boldogságot! :)

2015. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!
2015. aug. 9. 12:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 37 voltam az első babánál, 39 a másodiknál. Sem a terhességem, sem a szülés alatt nem volt gond. Tökéletesen egészségesek. Csak nyugi. 😊
2015. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond, ne aggódj, minden rendben lesz.
2015. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is 39 vagyok és jön a 3.

Ebben a korban semmi különös vagy ciki nincs abban ha a többedik babát szülöd.Sőt,valaki még az elsőt vagy azt sem szüli ilyenkor.

Nyugi!😀

2015. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az egyik közeli ismerősöm 38 volt amikor az előtt szülte.. nekik sem sikerült a 2. Ezért ráhagyták,aztán 41 évesen kopogtatott a gólya. Na ugyan így bepánikolt mint Te. De természetesen örömmel vállalták.Sok UH,alapos genetikai vizsgálat,és erős egészséges babának adott életet,aki jelenleg már 2 éves . :) Nem lesz semmi baj,sok erőt,egészséget és hosszú boldog életet kívánok nektek!
2015. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
* elsőt
2015. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is 38 évesen szültem az elsőt, tökéletes és probléma mentes terhesség után. Most 40 éves vagyok, és 25 hetes a másodikkal. A genetikai eredményem tökéletes lett, én meg fitt vagyok a nyári melegben, miden eredményem szuper, nem vizesedek és eddig 4 kilót híztam. Remélem a végéig így marad, és a második lányom is olyan tökéletes baba lesz, mint az első. Szóval semmi pánik!
2015. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ne félj nem vagy idős hozzá a munkatársam 43 évesen akart gyereket vállalni és most 44 évesen itt van és megszülettek az ikrei és makk egészséges mind a kettő és az anya is úgyhogy Gratulálok és csak nyugi!!
2015. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a pozitív szavakat. Igazából MOST úgy érzem a lányom a mindenem, és elképzelni sem tudom, hogy lehet még valakit (egy második babát) annyira szeretni mint ŐT!Nyilván ez az idő előre haladtával majd változni fog. Egyébként nem érzem magam 39 nek.
2015. aug. 10. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!