Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babámnak nem elég a...

4 hós babámnak nem elég a tejem. Pótolnom kellene neki, de nem kell neki sem a cumis üveg, sem a pohár, semmi?!

Figyelt kérdés
Infacolos üveg pipettájával és fecskendővel tudok kb 60 ml-t belekönyörögni,de félek hogy így meg majd a cici sem kell majd neki,mert elkényelmesedik:(A cumisüvegből az én tejem sem kell neki.Mit tegyek?
2010. ápr. 12. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen cumisüveget használtál? Lehet, hogy azzal van baja. Én az Avent cumisüvegeit tudom ajánlani, mi is azt használjuk, soha nem volt gondunk vele, és sok anyukától olvastam már, hogy ezen kívül minden más fajtát elutasított a baba. B.
2010. ápr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia,van avantes,nuk és párszáz forintos is.Hegyes,gömbölyű,kemény,puha cuclis,de semmi:(
2010. ápr. 12. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Csőröspohár vagy kanál? Több ötletem nincs sajna... :( B.
2010. ápr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál!
2010. ápr. 12. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld kanállal,ha úgy sem megy (és ezért most le fognak tuti szólni) kezd el hozzátáplálni.

Nálunk is ez volt,se a tápszer,se anyatej,semmi nem kellett neki ha nem a ciciből jött.Viszont a gyümölcsöket,tejpépeket elfogadta.És jól lakott.Azóta sincs semmi baj,most 9 hós.

2010. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!