Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy szégyenlem magam! Ugye...

Úgy szégyenlem magam! Ugye rosszat csináltam? Férjem rábeszélt hogy igyunk meg egy üveg bort miután a manóm elalszik. Ki is bontottuk, de két pohár után borzasztóan a fejembe szállt.

Figyelt kérdés
Most már nagyon bánom. Fiam 6 hós.
2009. máj. 6. 23:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Már nem szoptatok.
2009. máj. 6. 23:57
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha már nem szoptatsz, akkor miért ilyen nagy baj 1 alkalom?

Amíg nem csinálsz belőle rendszert, addig nem gond.

2009. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dehogy csinálok, eddig még nem fordult elő. Eztán sem fog az biztos. Csak most olyan lelkiismeret furdalásom van :(
2009. máj. 7. 00:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen! Mi is néha megittunk a 3. baba születése előtt 1-1 üveg bort, kb. havonta, kéthavonta, ahogy eszünkbe jutott. Nincs ezzel semmi gond.
2009. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Ne csináld sűrűn, és legközelebb maradj 1 pohárnál - akkor nem lesz gond.
2009. máj. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért van lelkiismeret furdalásod???? Nem szoptatsz már, azt írtad. Akkor nem értem.

Neked is jár valami kis + :)

2009. máj. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoptatsz, akkor ne csinálj a dologból gondot! Egyébként még a szoptatás alatt is megengedett néha-néha 1 pohár vörösbor.. Eddigre már biztosan kialudtad magad és csak jót mosolyogsz, a tegnapi lelkiismeret furdaláson. Egyébként meg: egészségedre a bort! :)))
2009. máj. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyeld magad, nem csináltál semmi rosszat!!! Hiszen már nem szoptatsz, akkor mi miatt aggódsz? Én még szoptatok és sokszor eszembe jut, hogy úgy innék egy kicsit, akármit, csak csináljak egy kis "felnőtt dolgot", és ha már nem fogok szoptatni, biztos én is iszok néha-néha mondjuk egy kis bort, ezzel nincs semmi baj. Attól még, hogy gyereke lesz az embernek, még ihat néha, ha tud mértéket tartani, ne ostorozd magad emiatt, inkább váljék egészségedre :)
2009. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Miért gond ez???? Én pár hetente még bulizok is. Kell a szorakozás.
2009. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. máj. 7. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!