Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cumis üveg kontra pohár! Ki...

Poci-maci kérdése:

Cumis üveg kontra pohár! Ki miből itatja?

Figyelt kérdés

Mi eddig cumis üvegből ittunk de most-már kb 2 hete kíváncsiskodik hogy mi mit iszunk a pohárból és ő is inni akar!

Gondolom hogy ez azt akarja jelenteni hogy ő is pohárból akar inni!

De a cumis üveget csak reggel este kapja meg abból issza meg a tápszert!

A teát pedig ilyen csőrös üvegből issza!


2010. szept. 6. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Én mindháromból. :)

Reggel és este tápszer cumisüvegből, napközben víz csőrös itatóból, éjjel tea cumisüvegből. Valamint, ha napközben látja, ahogy mi iszunk, akkor ő is kap pohárból, fürdés alatt állandóan iszik, ott is pohárból, és mostanában kapott rá a szívószálas innivalóra.


15 hónapos

2010. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ azt hittem csak én vagyok ilyen hogy a 16hós kisfiam még cumisüvegezik :)
2010. szept. 6. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiam sosem cumisüvegezett, először puha csőrös pohárból ivott, most keménycsőrösből issza este reggel a kakaót. A vizet pohárból, vagy sportkupakos üvegből:) 13 hónapos
2010. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi utolsó!

már az az igazság hogy szeretném leszoktatni a cumisüvegről!

Csak nem tudom hogy érdemes e már de ha már ti 13hósan nem cumis-üvegeztek akkor én is meg próbálom átszoktatni pohárra!

Te hogy csináltad?

2010. szept. 9. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem látott lányom cumisüveget. Fél évesen megkapta a csőröst, 1 évesen már pohárból ivott.
2010. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Add neki a kezébe a poharat és segíts neki inni, nagyon fogja élvezni:)

De elsőként próbálkozhattok a sportkupakos üveggel is, ami azért jó, mert nem folyik egyfolytában belőle, csak csepeg, és szívni kell kicsit, viszont megtapasztalja, hogy milyen érzés nem cumival inni:)

Sokat igyál előtte pohárból, és őt is mindig kínáld meg, előbb utóbb nem is lesz hajlandó másból inni:)

2010. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14 hós a kisfiam. Csak pohárból iszik. Soha nem volt se cumisüveg, se csőrös pohár.

Most már szívószállal is tud. (Ami nagy előny, sokat vagyunk úton, könnyebb a kocsiban azzal inni. Olyan poharat vettem amiben van "beépített" szívószál, persze puha, szereti.) De, ha szomjas azért a poharat kéri. :))

Szerintem is add csak neki oda a poharat/két füles bögrét, és hagyd próbálkozni. Eleinte sokszor fogtok átöltözni... :)))

2010. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat Nagyon jó tippeket kaptam :)))

Hát igen el is hiszem hogy sokszor fogunk öltözni hisz még csak próbálkozni fog és magára lötyögteti/önti!!

2010. szept. 10. 07:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én 27 hónapos fiam mindháromból:reggel és este a kakaót kizárólag cumisüvegből,ha elmegyünk valahova csőrös üveget viszünk,itthon sokszor kér poharat.
2010. szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!