Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Tesco sensitiv törlőkendő...

A Tesco sensitiv törlőkendő megbizható?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak azt használjuk. Nekünk bevált. Lehet, hogy ennek is köszönhetjük, hogy még nem volt pelenkakiütése soha. Amikor akciós többet veszek és a következő akcióig kitart.
2008. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem is teljesen jó. Sokan azt hiszik, hogy a legdrágább a legjobb, de nekem pont ellenkező tapasztalataim vannak. Pampers márkát pl nem vennék semmi pénzért se pelenkából, se popsitörlőből. Nekem pl. pelenkában is nagyon bevált a Tesco színes.
2008. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Próbáltad már a Pampers termékeit?Vagy honnan veszed, hogy azok nem jók.Én csak pamperset használok, de soha nem volt vele gondom.Mindenkinek más jön be.Neked a Tescos.Ok.Teljesen rendbe,de nem kéne a másikfélét leszólni.
2008. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen, nagyon jó, ráadásul szinte az egyetlen popsitörlő ami illatmentes. Nekünk nagyon bevált, a kisfiam popója sem volt kiütéses.
2008. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Csak a pamper-es kismamára reagálnék, először és utoljára. Itt nem az a feladat, hogy egymásnak írogassunk, hanem, hogy a kérdésre reagáljunk. És igen, próbáltam a Pampers-t, napjába kb 4-5 X kellett a gyereket öltöztetni, mert folyton kifolyt belőle a pisi. Ráadásul alapvetően büdös, még tiszta állapotban is, mint a dög.
2008. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

teljesen jó..és ha vennél , akkor mátol akciós.

4-es csomag 889 ft-tehát féláron van!

2008. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Tudom hogy akciós ezért kérdeztem mert ilyet még nem használtunk, de most ki fogom próbálni.

Eddig pampers-et használtunk és nagyon bevált, a pelenka is.

2008. szept. 26. 15:25
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Te szóltad le a pampers termékeit tudtommal, pedig senki nem kérdezte hogy az jó-e vagy sem.Én csak arra reagáltam és ezt egyáltalán bántásnak szántam.
2008. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hallod senki nem szolta le a pampers termékeket csak te vagy oda hogy más jót használ kevesebb pénzért és te vagy ilyen hü**e hogy még nem probáltad ez az igazság és ez néha fáj:)
2009. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a sensitive,a normál csípi a bőröm,így a babanal sem hasznalom. Jó az is,h visszazarhato a teteje,így barhova magammal vihetem :O)
2010. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!