Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 19 hónapos gyerkőc...

Baj ha 19 hónapos gyerkőc egyáltalán nem beszél? Más is van így?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam nem igazán akar mondani semmit. Volt 1-2 szó régebben, de mostanában már azokat sem mondja. Viszont megért mindent, néha olyan dolgokat is hogy meglepődök!
2010. ápr. 12. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kisfiúknál átlagban 2 éves kor a beszédfejlőds megindulásának kezdete, ha mindent megért, teljese njól fejlődik.
2010. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.Az én fiam se hajlandó meg szólalni de mindnet meg ért és mindnet megértett velünk...Majd csak meg is szólalnak.De amugy én is azt hallottam h a fiuk később kezdenek el beszélni.
2010. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most 20 hónapos fiam 1-2 hónapja még szinte semmit sem beszélt, de mindent megértett. Úgy egy hónapja nagyon beindult, most kb. 60 szónál tartunk. Szóval ne aggódj, be fog indulni.
2010. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam!
2010. ápr. 12. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!