Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 24 hónapos baba/gyerkőc...

24 hónapos baba/gyerkőc mennyire igényel babakocsit? Elég egy tesófellépő neki, ha mondjuk 1 órát sétálunk, vagy még sportülés kell neki?

Figyelt kérdés
Érdemes emiatt tesókocsit vennünk, vagy elég, ha testvérfellépős a babakocsim, amiben a pici van?
2011. jan. 24. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz elég a fellépő, mert az izgága nagyobb mindig elszalad, elkóborol majd tőletek, kb negyed óra után a felállón is elfárad állni

Mi is tesókocsit vettünk, egy britax b-dualt, igaz még nem fogtuk be, majd márciusba

2011. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyobb fiam nem volt két éves, mikor a kicsi született és még testvérfellépő sem kellett, mert 15 hónapos korától nem használt babakocsit.

De most a kicsi két éves lesz és neki még kell, ha most szülnék még egyet, biztos szükség lenne testvérbabakocsira.

Szóval, ez szerintem gyerekfüggő.

2011. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi!


Még van időm, csak hát nem akarom a babkocsi vásárlást az utolsó pillanatra hagyni. Nem mindig van jó áron használtban...


A bbc twint néztem ki, az akár egyesként is működhet, csak annak kicsit kicsi az ülése... nem mintha hatalmas lenne a lányom :)

2011. jan. 24. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:

1 hónap híjján volt 2 éves a fiam mikor megszületett a tesó. Mi testvérfellépőt vettünk, és imádta, sose volt gond. Látta a babát is, és közel volt hozzám. Pedi ő aztán izgága gyerek, állandó rohanásban van, gondoltam is hogy pénzkidobás lett a fellépő, de nem! Tökre szeretett utazgatni rajta. Ha úgy mentünk, hogy sétált a babakocsi mellett és kértem, hogy a váz mellett jöjjön, vagy fogja, mindig elrohant, de a fellépőről sose ugrott le!

Ez tényleg gyerekfüggő.

2011. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még, ha még odébb a szülés. Addig kiderül, a tiednek mik az igényei, és annak megfelelően dönts. Tényleg minden gyerek más.

Az én fiam másfél éves kora óta nem használt babakocsit, 21 hós volt, mikor jött a kistesó, soha nem hiányzott se babakocsi, se fellépő. De vannak gyerekek, akik még igénylik, nem olyan mozgékonyak. Ha elücsörög még a babakocsiban, az neked is kényelmesebb, mint a gyalog szaladgáló gyerekre figyelni.

2011. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi sajnos megvettük az ikerbabakocsit, pont két éves volt a nagyobbik fiú, és addig nagyon kényelmesen ücsörgött a babakocsijában. Gondoltuk ne vegyük el tőle. Mégis kipróbáltuk, és nem volt semmi gondja a sétálással. Jó jó, nem haladtunk gyorsan, minden kavics nagyon izgi volt, de megbántuk, hogy megvettük az ikerkocsit. Kétszer használtuk, hogy beleült.

Nálunk elég lett volna a fellépős, de ezekután már nem vettünk, hanem sétált.

2011. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22 hó különbség, testvérfellépőnk van, de nem igazán használjuk. Csak ha nagyon muszáj, nem szeretem, kényelmetlen úgy tolni a kocsit, ha ott áll. Pl akkor használjuk, ha muszáj menni az orvoshoz és szakad az eső, vagy ilyesmi.

Teljesen szépen jön mellettünk, bár nem elfutkosós gyerek.

Most 26 hós.

Babakocsit már vagy 5 hónapja nem használ.

Én nem vennék testvérkocsit, bár nekünk a szánkban van minden közért, piac, posta, stb... Nem kell sokat gyalogolni.

2011. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

várok inkább..... :)

2011. jan. 25. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!