Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok bevált a dologél?...

Nálatok bevált a dologél? Vagy melyik másik?

Figyelt kérdés
2 hónapos a pici mostanában kezdte el enni az öklét, nagyon jön a nyála is. Nyűgös is.. Alig alszik.. Ez lehet a fronttól is, de sztem a fogacskák készülődnek

2016. jún. 12. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Most 6 honapos a kislanyom,nalunk is kb akkor kezdodtek a "bajok" az also 2vel.Igen ,nalunk bevalt a Dologel,de nem vittuk tulzasba,huztuk,tereltzk a figyelmet es amikor mar szegenyket nem tudtuk mar semmivel lekotni ,bedorgoltuk az inyet.Mondjuk 1-2xvmikor napkozben,estere mindenkepp.De ezt sztem tenyleg csak akkor erdemes,mikor mar erzed az ujjaddal ,h kemeny mar nagyon.Vegso esetre vettunk Nurofen baby-t,de arra meg nem volt szukseg...még :)
2016. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A Dologel homeopátiás cucc, semmi hatóanyag nincs benne, ha tényleg fogzik, (ami két hónaposan elég korai, de nem kizárt!) a Dentinoxot ajánlom, abban van lidokain, vékonyan kell bekenni az ínyét.
2016. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen kb. minden baba nyála folyik és fedezik fel a kezüket, de ritkán fog miatt (persze nem lehetetlen). Ennyi idősen az enyém azért volt napokig iszonyatosan nyűgös, mert készülődött a menstruációm.

Fogra visszatérve, nálunk inkább a Dentinox használt, nagyon brutàl esetben Nurofen-nel kentem be az ínyét.

2016. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk 7hetesen kezdődött a fogzás! Mèg a vèdőnő,orvos is azt mondta h ez bizony az. 7hóbapos, ès most bújt ki az első fog :D dologelt használtunk vègig. Nem volt átüvöltött èjszaka (csak nyugtalanul aludt pár napig) se láz... Így ne tömöm addig lidokainossal amíg nem muszáj
2016. jún. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az Osanit krém vált be, ami gyógynövényes. Az Dentinox is jó, de lidokainos, ezért naponta csak maximum 2-3 alkalommal szabad alkalmazni, mi alváshoz kentük, mikor nagyon fájt a foguk.
2016. jún. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Dentinox leírásában az áll, hogy naponta 2-3x borsónyi gélt szabad használni.

Hát én egy alkalommal egy borsónak kb. csak a tizedét kentem rá, így használtam annyiszor, ahányszor kellett. :)

De volt egy babám, amelyik nem bírta elviselni az ízét, úgyhogy vele nem tudtam alkalmazni...

2016. jún. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!