Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónap a tesók között. Ti...

13 hónap a tesók között. Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez elég sok körülménytől függ, de tervezetten biztosan nem.
2016. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk 15 hónap a korkülönbség, kicsit későbbre terveztük, de így alakult. Nem bánom, nagyon jól kijönnek. Az első pár hét nehéz, aztán kialkul.
2016. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elso korben azt mondanam ,hogy el nem vetetnem...de tényleg nagyon sok mindentol fugg...csaszar v. Sima volt az elso,orvos mit mond a kilatasokra,stbstb..tervezetten legalabb másfél évet hagynek koztuk.
2016. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem terveztem kicsi korkülönbséget (3év 2 hónap és 2,5 év van a gyerekek között) viszont ha úgy alakult volna akkor emiatt nem vetettem volna el.
2016. jún. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán :)

Először nehéz, de később nagyon jó kapcsolat alakulhat ki közöttük. Ilyen kis korkülönbséggel a legjobb barátok lehetnek és életük végéig ott lesznek egymásnak. Sok ilyen testvérpárt ismerek és irigylésreméltó kapcsolatuk van :)

2016. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Először nagyon nehéz lesz, de mikor már a kisebb is 2év körüli lesz, nagyon jól el lesznek együtt és valószínű később is jól kijönnek majd.
2016. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tervezetten nem vállalnám, ha már becsúszott és amúgy is szerettünk volna még gyereket, akkor felkötném a gatyám és bevállalnám.
2016. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tervezetten kizárt dolog. Ha becsuszott volna, nem vetettem volna el, hacsak nincs nyomos orvosi oka (császár volt nekem az első, úgyhogy nagyon nem egészséges ilyen hamar kistesó). De az tuti, hogy baromira nem örültem volna a pozitív tesztnek...
2016. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiam és lányom közt 13 hónap a korkülönbség. Az elején nagyon nehéz, nehéz időszak volt 1-3 év közötti időszak is. Ugye az egyik kezdi az ovit, a másik 2 évesen pont dackorszakos:) De, túl lehet élni.

Ma már 6 és 5 évesek, tök jó, hogy eljátszanak egymással, mindig ott vannak egymásnak, hiszen egy korosztály.

Nem tervezett volt így, de bevállaltuk és most már nem bánom. Tényleg nehéz az eleje, kinek mi, mert nekem a kislányom nagyon hasfájós volt és hát ugye ez egy éppen 1 éves másik gyerkőc mellett nem olyan könnyű.

2016. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A gyerekeim között 19 hónap korkülönbség van, még ez is kicsinek számít, nem így terveztük de így sikerült, egyértelmű volt hogy megtartjuk a 2. babát. Tervezetten én sem akartam volna így. Ismerek olyat, sőt, 3 ismerősöm is van, az egyik szülés utáni 6. héten esett teherbe, direkt, másik kettő ismerősöm pedig szintén nem védekezik szülés óta szintén szándékosan mert minél kisebb korkülönbséget akarnak.
2016. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!