Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha anyagilag jól állnátok, és...

Ha anyagilag jól állnátok, és besikerülne egy baba egy friss, pár hónapos kapcsolatból (5 hónap), ti bevállalnátok? Vagy felmerülne a kérdés? Hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés
30-asok, első gyerek lenne.
2012. júl. 21. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképpen megtartanám, akár apával, akár apa nélkül is.
2012. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miért mindenképpen?
2012. júl. 21. 17:06
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
1vel egyetértek.mindenképp megtartanám.ha meg tartod nem fogod megbánni!azért az az 5 hónap nem is olyan kevés.
2012. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Párod hogy viszonyul hozzá? Bár azt hiszem, én is megtartanám (nálunk hét év együttélés után "sikerült be" a baba, igaz, már házasok voltunk. Aztán másfél éves volt, mikor elváltunk, szóval ilyen szempontból olyan mindegy, mióta vagytok együtt!!!), a legjobb dolog a világon, hogy van egy nagyfiam - és most már egy pici lánykám is.:)

Boldog babavárást, ha Te is így döntesz!

2012. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Még nem tudja. Előbb még végig szeretném gondolni a lehetőségeket.
2012. júl. 21. 17:14
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Igen, meg!!! Előre is bocs az offért, de ez a mi példánk:

Egy fél éve voltunk haverok, mikor elkezdtünk járni. (Márc. 1.) Június elején + lett a tesztem. A párom hallani sem akart az abortuszról. Azt mondta, hogy neki minden féle képen kell a gyerek, ha én nem akarom, akkor egyedül neveli fel... Én akkor voltam 21, ő 22. Az esküvőt terveztük, de a baba elment... Kiborult ő is, nem csak én. Azóta már született egy lányunk, ő az apukája kicsi kincse.

Szerintem a te párod is örülni fog!

2012. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%
1vagyok.kérlek ne az abortusz mellett dönts,inkább add örökbe.ne legyél gyilkos kérlek!!
2012. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%
Kapcsolattól függ. A barátnőméknél 1 év után lett baba, ennek már 8 éve és boldog házasok. Direkt nem védekeztetek vagy csak hazárdíroztatok? Ha a társad tudott róla, hogy nem védekeztek, gondolom ő is számolhat a baba esélyével. Én mindenképp megbeszélném a párommal, egyedül nem döntenék. Nem biztos, hogy a gyereknek mindenképp jó, akkor is, ha nincs apuka, erről pedig még dönthetsz...
2012. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Gyógyszert szedtem, de azt hiszem (úgy néz ki) valamit elszúrtam.... :S
2012. júl. 21. 17:30
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
a babát megtartanám,azért mindenképpen mert korban már nincs mire várni és attól h most összejött,nem biztos h máskor is összejönne, azt viszont szem előtt tartanám,h nem biztos h nem egyedül nevelem majd fel,hiszen nagyon friss a kapcs,nem ismeritek egymást,menet közben derül majd ki h menni fog együtt,babával,vagy sem. Bnőm bevállalta egy 5hós kapcsolatra,apuka a babának örül,de a két személyiség annyira üti egymást h esélyes h külön utakon folytatják nemsokára. Ellenben sok poz példát olvastam már itt pár hónapos kapcsolatokba becsúszott babákról,ahol boldog házasság és 2.,3.baba lett a vége. Lutri. Ha 17éves lennél,más véleményen lennék,de 30évesen én abszolút életpárti vagyok,az a baba titeket választott,én így gondolom.
2012. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!