Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas babaja is csak 4x eszik...

Mas babaja is csak 4x eszik egy nap?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi idős? Az enyém 4 hónapos, anyatejes, és 1,5-2 óránként eszik, éjjel pedig kétszer, néha háromszor, tehát kb. olyan 10x eszik egy nap, néha többször, néha kevesebbszer.
2016. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
10-11 honapos
2016. jún. 13. 17:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a súlya gyarapszik akkor nem hiszem h gond lenne. Mekkora adagot eszik és mit?

10 hósom 6-7x eszik, de kisebb adagokat. Melegben még van h csak 5x....

2016. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hat reggel szopik

aztan ebed (fozelek 200gramm kb)

majd gyumolcs valamivel (szinten 200-250)

vacsora tejpep (200~)

es igazabol aztan szopik meg. de ez nagyon valtozo mennyiseg. Van hogy csak egy kortyot van hogy hosszabban (de akkor sem hiszem hogy teljes etkezesnek kene venni).

2016. jún. 13. 18:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja es ejjel is szopik meg. Szoval nem annyira azon aggodom hogy ehezik, nem fejlodik, hanem inkabb hogy nem lehet-e hogy azert kel mert nem eleg a napi bevitel. (Igaz, volt mar hogy megtomtem amennyire tudtam probakepp es nem volt valtozas. De lehet hogy nem is rogton lenne.)
2016. jún. 13. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom most 18 hónapos lesz de majdnem 10-11 hónaposan is ilyesmi volt az étrendje!


Reggeli tápszer (most már tejital)240-300ml

Tízórai gyümölcs kekszel, c-vitaminnal

Ebéd üveges 160-200 gramm, vagy amit én főztem, azt nem mértem.. Amíg jól esett neki.

Uzsonnya: tejpép,gabona,joghurt,puding,túró stb..

Vacsora: Kenyér,szalámi,vagy a megmaradt főzelék.

Lefekvés elött tápszer olyan 240ml


Ez 6 étkezés.


Most annyiban más, hogy ebéd után kap valami édeset. Nem minden nap,pl túró rúdi..

És tejital után de még a tízórai elött reggeli amit mi eszünk abból pár falat. Ma pl gabonát evett rizstejjel..


Amúgy minden babának mások az igényei.. Ha a tiéd szépen gyarapszik,jól érzi magát akkor sztem elég neki ennyi étel!!

2016. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam 8 hetes kora óta négyszer eszik egy nap. Most lesz 4 éves köszöni jól van.

Kishúga 6 hetes kora óta ötször majd 4 hónapos kora óta négyszer eszik.

2016. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Amúgy az én lányom is kelt éjjel.. Pedig bőven megette a napi kaja adagját!

Millió oka lehet!


Mi bemérettük a szobát, hogy hol vannak vízerek.. Az egész szoba egy ku...va nagy vízér volt.. 5 percenként felkelt.. Nem túlzok, tényleg rengetegszer!!

Na most új szoba,új ágy, bemértük és elvileg szuper helyen van az ágya... Tökéletes fekvésben.. Látszik is mert a lányom azóta éjjel 12-13 órákat alszik. Ha fel is riad csak a cumi miatt:) Nappal is alszik 2-3 órát..

2016. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó magyaráznal nekem erről a vizéről valamit mert mis is rengeteket kelünk lassan 10 hónapos de van hogy óránként a foga most kijött kettő egyszerre most nyugisabb mert Napközben ugy elvan nem hiszem hogy az a baja.

Lehet nekünk is rossz helyen lehet az agy.

Pld volt olyan hogy ide raktam mellém és tök nyugisan aludt volt hogy reggel fél 8ig

2016. jún. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!