Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan aki még...

Van köztetek olyan aki még szoptat es a babája 12,5 hónapos? Mennyit eszik és alszik? Enyém éjjel kel 4 óránként és pici cici es alszik. De csak estétől van cici. Mikor szokim le vajon?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Kisfiam 27 hónapig szopizott, amíg le nem szoktattam, minden éjjel többször is kelt, és csak cicivel aludt vissza. Úgy mint nálatok, csak pár perc volt.

Mondjuk már 3 éves elmúlt, de még mindig ébred éjjel.

2015. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De csak cicit kapott addig csak ? Reggelihez es vacsorára en teát adok. Az jó? Fürdés után meg cici.....
2015. ápr. 4. 21:59
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem, ő is ivott már tejet is, de csak cicin aludt el, és éjjel is csak azzal aludt vissza, ha felébredt. Tulajdonképpen csak úgy tudott elaludni.

De ő nagy függő volt, elválasztásig naponta többször is kérte, csak úgy desszertnek meg nyugtatónak, este meg altatónak :)

2015. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi 14 hósak vagyunk,és még 3-szor szopi,reggel délbe este plussz éjjel.Volt hogy nem kelt fel este de volt hogy 2-3szor is.Cicire alszik el nekem is.

Ha van tejed,szerintrm reggel és este is azt add.Én így teszem.Jobb mint a tea.

2015. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor inkább fejjem le? Csak akkor mit adhatok neki mikor lefekszik....
2015. ápr. 5. 00:35
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Miért kéne lefejni? Szoptasd meg és kész. 14 hónaposom is cicivel alszik el, a vizen kívül semmit nem hajlandó meginni itatóból, cumisüvegből, így szoptatom.
2015. ápr. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért mert szeret inni sokat a vacsihoz. Este is virslit vagy sonkát eszik es koveteli az italt.
2015. ápr. 5. 06:49
 8/13 A kérdező kommentje:
Milyen a napotok? Mit esztek es mennyt alszotok?
2015. ápr. 5. 06:50
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

Virsli sonka szemet nem babanak valo zsiros fustolt daralt hulladek komolyan.

Mellfugges sok baba szenved tole es AZ ejjeli szoptatas rontja a fogakat de nagyon.

Szoktasd le

Tea remelem cukor es sav mentes.

2015. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
51%
Szerintem is szoptasd a babádat nyugodtan reggel is és este is. Éjszaka pedig a saját érdekedben kellene leszoktatni arról, hogy felébred és szopizik. Ha napközben eleget eszik, akkor nem hiszem, hogy azért kel fel éjszaka, mert éhes, sokkal inkább megszokásból.
2015. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!