Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet variálni ezeket a...

Hogy lehet variálni ezeket a neveket hármasikreknek?

Figyelt kérdés

Bizony, életem csodája hármasikrek. Megvannak a nevek, mindenképp ezek közül választunk, csak nem tudjuk úgy kombinálni a neveket, hogy jól hangozzanak egymás mellett. A nevek:

Ajsa

Árven

Bonita

Berill

Bereniké

Délia

Dolli

Doren

Dzsamilla

Evolet

Enéh

Florina

Gvendolin

Ivonn

Izabell [ a betű nélkül direkt ]

Indira

Ivána

Iringó

Janina

Jana

Luna

Lorena

Madléna

Mikolt

Maximilla

Níla

Polda

Ruszlána

Szilvesztra

Tiana/Tiara

Zulejka



2016. jún. 15. 16:58
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Níla-Noa-Adél? Az Ilda igen szép, nem minden 2. kislány viseli ezt a nevet, elfogadható, becézni nem kell Ilinek xdd meg ez olyan név, amit hülyeség becézni. Vagy ha átvariálnátok pl.:

Médea-Édua-Lídia

jó mondjuk ez nem valami szerencsés névválasztás, dehát hátha nektek tetszik xD

Zora-Adél-Elza nagyon tetszik nekem, nem gyenge kislány nevek, lehet kicsit kemény a hangzásuk, de szépek

De az Adél-Elza-Níla is tetszik nekem, én az Adélt mindenképp felvetném, Adél-Níla-Elza meg azért jó, mert mind a három 4 betűből áll, úgyszintén az Ilda is.


Sok sikert a névválasztáshoz! :* :-)

2016. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Esetleg Níla-Léna-Adél talán jobban hangzik, az Elza a z miatt kicsit keménykeh xd
2016. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
De még a Níla-Adél-Véda vagy Léda sem rossz
2016. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Níla-Adél-Zara?
2016. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Na már semmi sem biztos. Adél nagyon tetszik nekünk, de a Zara is. Annyi szép név van, hogy felmerült 2. név is, ugye Ildának is van, csak nem írtam ki, mert nem akartunk az ikreknek, ő Ilda Inez, úgyhogy felmerült a Níla Polda-Adél Tiana-Zara Noa is. Holnap délelőtt valamikor, amikor már meglesznek a babák, és erőm is lesz, megírom mi lett a nevük.
2016. jún. 20. 14:47
 36/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hát a kórházból írok éppen. 23:00-kor betoltak a szülőszobára, és 24:40-re meglett mind a három csajszi.

Így döntöttünk:

Níla Polda 1520 gr

Adél Tiana 1540 gr

Zara Vanda 1500 gr


Végül a Noát felcseréltük a Vandára :)

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! :)

2016. jún. 21. 14:01
 37/41 Vilcsianyuja ***** válasza:
Jó egészséget nektek!
2016. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
2016. jún. 22. 10:28
 39/41 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó egészséget! Jó, hogy nem Árven, Dzsamilla, Szilvesztra lettek..jól döntöttetek!
2016. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2016. jún. 23. 07:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!