Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan növelhetném a tejmennyi...

Hogyan növelhetném a tejmennyiséget?

Figyelt kérdés

Sajnos csökken a tejcsi, pedig megpróbáltam már mindennel növelni a mennyiséget. Laktoherb, homeopátiás bogyó, alkoholmentes sör...stb

Sajnos fejésre nincs meg a tejleadó reflexem, csak néhány cseppet tudok lefejni. Pedig van medela elektromos mellszívóm és aventos is, egyikkel sem jön érdemi mennyiségű tejcsi. Mit tehetnék? Már nem elég a babámnak amit termelődik.


2008. szept. 26. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az édeskömény olajat ( Aromax ), Herbária boltokban van ilyen nem is drága. Napi 4-5 x 4 csepp gyümölcslébe jól fel kell kavarni. Kellemesen mentolos ízű. 2-3 nap múlva érezned kellene hogy könyebben jobban jön a tej mikor szopik a baba, és szoptass gyakran, két oldalból is, mert így éri sok inger a melledet. Egyél rendesen, gyümölcsöket is. Nagyon jó a narancslé és az őszilé, meg szénsavmentes ásványvíz. Este korán feküdj le hogy sokat tudj aludni, vagy délben is szundíts ha a babád is alszik, a pihenés varázserejű.

Ha fejésre nem váltódik ki a tejleadó reflex akkor inkább a babát hagyd a cicin cummogni mert a baba ingerlésére biztosan kiváltódik a reflex.

Sok sikert!!!

2008. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz több nap kell, hogy bármelyik is hasson! És legfőképp az, hogy hidd el, hogy lesz elég tejed! Egyszerre többféle tejszaporítót ne használj, mert esetleg hatástalanítják egymást. Nagyon fontos, hogy minél többször és minél tovább szoptasd a picit. Azzal ne foglalkozz, hogy mit tudsz fejni, mert a piciknél tökéletesebb műszer nincs, és amikor te nem tudsz fejni, akkor ő még bőven tud enni. A legfontosabb, hogy te nyugodj meg, és higyj magadban!
2008. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
URTICA URENS hómeos bogyó.Nekem szinte már nem volt tejem,mikor hallottam én is erröl.Napi 2X5 golyó és újra van tejem:)Sok sikert.
2008. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!