Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM vagy Rossmann?

DM vagy Rossmann?

Figyelt kérdés
Nektek melyik üzlet babás, saját márkás termékei váltak be jobban? Melyik akciói, árai a kedvezőbbek babával?
2016. jún. 17. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
DM
2016. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

DM.


A Rossmannban kétszer húztak le a rossmanó akcióval.

2016. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Bella169 ***** válasza:
100%

Rossmann. Minőségben és árban is. Az akciók is jók. Sok rossmann sajátmárkás babaterméket használunk

Pelenka, bébiétel ...stb

2016. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hogyhogy lehúztak? Írnátok egy pá szót, hogy miért egyik vagy másik?
2016. jún. 17. 20:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mind a kettőben járok.A DM termékék közül a bébi ételt és a törlőkendőt nagyon szeretjük,valamint a pampers pelenkát ott veszem,mert 25% kedvezmény jár rá 75 pontért cserébe.Valamint a Dm saját márkás tejitalt használjuk.A Rossmannban tejpépet szoktam venni és időnként a saját márkás pelenkát,meg régebben a baba joghurtot.
2016. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossmann pelus, dm torlokendo, amugy nem veszek mas sajatmarkasat.
2016. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Pelenkából és bébiételből a DM, a többi egyforma.


6 éve a nagyobbik fiammal még egyértelműen csak DM volt, de azóta sokat javult a Rossmann-os színvonal.

2016. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
DM fürdető nagyon finom illatú és nincs benne sok kemikália. A babakaják is jók. A popsitörlő szerintem szörnyű de a Rosmannos is. Én a DM-et jobban szeretem amúgy, tágasabb, tisztább, kedvesebbek az eladók és jobban megéri a pontgyűjtés miatt. De amióta a rosmannak van webshopja, mi meg kiköltöztünk vidékre, azóta leszoktam a DM-ről, minten rendelek :(
2016. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Saját márkákbol egyedül a DM Alverde fürdető jött be, mert csak ez közeliti a gyogyszertári fürdetőt es nem szárit, de az egységára nem a legjobb.igy felváltva vásárolok mindig más fürdetőket mert hosszabb távon egyik sem jo.

De DM-be járunk inkább jobban megéri a pontgyűjtős kártyával es rengetegszer ad 10% végösszegit es babakuponokat küld postán stb stb


A rossmannban a babajoghurtok/pudingok/ill babadesszertek jöttek be, a dm-ben kevés fajta van(asszem csak két márka).es rengetegszer van leárazva pl az üveges hipp bébiétel is!

Es engem is kétszer "huzott le"a rossman. Teljesen helyesen aktiváltam a rossmano kártyám, vissza is igazolták, hogy x hét mulva aktív, erre egy honap mulva vásárolok és nicsak, pénztárnál kiderül hogy mégsem az..ezt kövi vásárlásnál eljátszották mégegyszer...


A DM- be olyan sokat járunk, hogy megesett, amikor elmegyünk az üzlet mellett, a gyermekem már nagy lázban mutatja hogy ott a DM, es ha nem megyünk be, elsirja magát :D

2016. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Számomra a DM sokkal egyértelműbb volt, a Rossmannost sose tudtam követni, teljesen átláthatatlan volt a rendszerük. (nem tudom azóta változtattak-e és 4 éve szültem amíg lehetett addig kihasználtam/kihasználtam volna mindkét helyen a lehetőségeket, de a rossmannál valahogy sose volt lehetőség. Oda csak az essence miatt jártam)
2016. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!