Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez a 180 fokos...

Mitől lehet ez a 180 fokos fordulat?

Figyelt kérdés
14 hónapos kislányom 3 napja "megvadult". Azért így fogalmazok, mert érzékeltetni próbálom a változás mértékét. Mintha kicserélték volna az Én nyugodt, mosolygós, mindig elégedett és boldog, jó evő, jó alvó, türelmes gyerkőcömet egy mindenért hisztiző, napok óta folyamatosan nyűglődő kis sírógépre. Elképzelni nem tudom, mi váltotta ki belőle ezt a gyökeres változást, értetlenül állok a dolog előtt, és mivel már napok óta tart, kezdek aggódni. Hasonló tapasztalat?
2010. ápr. 12. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen napok, hetek. Jobb esetben visszaáll a rend idővel. Lehet ráfogni a fogára, időre , növekedési ugrásra, bármire, de sosem tudjuk meg az igazi okát...
2010. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor volt így (két hónapja, és egy hónapig tartott), mikor jött a 9-12 foga.. :(( Azt hittem, megőrülök, és sajnos sokáig is jöttek a fogak.. Aztán egy hónapja minden visszaállt a régi kerékvágásba. :) Most 16 hónapos múlt. Sztem nálatok is ez lehet.
2010. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát Én is csak fogra tudok gondolni, mert ötletem sincs, hogy mi más lehet esetleg. 6 fogunk van, és már vagy 3 hónapja nem jött egy újabb sem. Amúgy nem beteg, semmi baja látszólag, nem lázas, minden úgy tűnik, hogy rendben van és a szokásos módon zajlik, ezért ijesztő már nekem ez a napok óta tartó hirtelen "viselkedés változás". Egy valamit vettem csak észre, nincs valami jó étvágya ugyanennyi ideje, és csak a juniort italt, és a száraz ételeket akarja enni (kenyér, kalács, keksz stb.), a gyümölcsre, főzelékre ránézni sem nagyon akar, és többet iszik, mint szokott.
2010. ápr. 12. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100% hogy a foga,de csak sokára fogsz rájönni ,mert én is így jártam az elsö gyerköccel,anno.Nem rögtön bujik ki a fog .
2010. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!