Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet lányomnál ez a...

Mitől lehet lányomnál ez a hirtelen fordulat? Hogy kezeljem? Félek, ha most rosszul csinálok valamit, akkor nagyon elrontom.

Figyelt kérdés
Kislányom 18 hónapos.Már nagyon rég óta ismeri a bilit,mert kaki csak abba megy,mert pelusba nem tudott,mert szorulásos nagyon.Kb 4 hete volt,hogy szólt magától előre,hogy pisilnie kell.Meg is várta,hogy ráültessem,és csak a bilibe pisilt.Mikor sétáltunk is szólt,és visszatartotta,míg hazaértünk.Ez tartott kb.két hétig.Utána elkezdte,hogy egyre sűrűbben pisilt be,közbe nevetett,és csak akkor szólt,mikor már folyt.És még most is így van.Sőt,van mikor már nem is szól,csak pisil,ugyhogy visszaadtam rá a pelenkát.Sokszor csinálta mostanában,hogy azt mondta,hogy pisi lesz,és ráültettem,nem kellett neki,és őszintén szólva,már nem ugrok minden riasztásra,főleg ha közben csinálom a dolgomat,mert mert nem hiszem már el hogy kell neki,és van,amikor tényleg azért mondja,és pisil.Félek,hogy ha nem ültetem rá,akkor nem fog szólni,mert megunja,és azt hiszi,hogy hiába szól,de ha ráültetem,meg jókat röhög,ha mégsem kell neki.Ez valahogy olyan,mint amikor a bárány mindig farkast kiált,és mikor tényleg jön,senki nem hisz neki.Szerintetek mit csináljak?Tanácstalan vagyok
2010. márc. 24. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy másfél éves gyereknél ez teljesen normális,hagyd a bilit még néhány honapig a francba.
2010. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is, pici ő még, testileg sincsenek megérve a záróizmai!
2010. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utosó választ nem értem
2010. jún. 12. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!