Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! 4 és fél hónaposan...

S. O. S! 4 és fél hónaposan jöhet a foga?

Figyelt kérdés
Kislányom tegnap este, miután lefektettem, rá egy órára felsír, pedig soha nem szokott, és éjjel is egyszer, majd cici után visszaaludt. Délelőtt minden rendben volt vele, és most a délutáni alvásából nagyon hamar felébredt sírva, és azóta nem tudom megvígasztalni. Nagyon sír, látom, hogy álmos. Mi lehet ez, hogyan segíthetnék neki?
2012. jan. 24. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már kezdenek kikandikálni a fogak,Dentinox zselét tudok ajánlani.
2012. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze,lehet a foga. Valamelyik babának már 3hónaposan kijön, nincs korhoz kötve. Lehet hogy még nem látszik az ínyén, de ő már lehet érzi.
2012. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen kisfiamnak 4 hó 2 hetesen jött az első, rá 2 hetére a második (ez 4 napja volt :) )
2012. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán jöhet.

A kisfiamnak anno 3,5 hónaposan kint volt 2 foga, a most egy éves pici lányom majdnem 6 hónapos volt az első fogakkal. :)

Ezen kívül sok minden lehet. Erős lehűléssel jön (már itt van) a hidegfront. Direkt kiemelték, hogy a babákat, kisgyerekeket érzékenyen érinti: nyugtalanabbak, sírósabbak lehetnek.

Én annak idején szoptatás mellett is adtam egy kis vizet (fogzásnál pláne!), főként éjszaka, ha felsírt. Biztos jól esik ilyenkor a belső láz miatt is egy kis hűsítő, szomjoltó.

2012. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!