Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisfiam éjszaka...

3 hónapos kisfiam éjszaka többször felvisít. Miért?

Figyelt kérdés
Nem ébred fel, alszik tovább, de minden éjjel 2:30-kor 4:30-kor 5:30-kor és 6:30-kor (+-10 perc) felsír. Egyébként átalussza az éjszakát.
2016. jún. 20. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, csak nappal. 4 honapos. Fejlodik az agya, tud mar rendesen almodni, rosszat is. Mi olyankor odamegyunk hozza, megsimizzuk es halkan mondunk valamit. Akkor elmosolyodik es alszik ugyanugy tovabb.
2016. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az en 4 honaposom is sikitozik:D fekszik egyedul a kisasgyban, jatszik, es egyszer csak sikit. Eloszor felugrottam es odarohantam, a parom meg is kerdezte, hogy mi a bajom (o aludt), de a babam a kisagyban csak visszavigyorgott ram.

Azota nem megyek oda hozza, szerintem ez csak a jatszas resze, hagyom, hogy egyedul szorakozzon a kisagyban. Neha ejjel is felneveg/felsikit, de ameddig nem megy at ez sirasba, addig hagyom, had beszelgessen. Van, mikor visszaalszik, de van olyan is, hogy felsir.

2016. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is kb ilyen rendszerességgel felsírt de ő fel is kelt legtöbbször. Mondjuk ő cumizik, elég volt, ha azt visszaadtam neki.

Mostanság ő is inkább csak álmában sír fel néha, igaz nem minden este, bármi lehet. De ha baj lenne fel is ébredne. Félálomban mozgolódnak, ettől is megijedhet, fel is kelhet. Nem kell bemenni hozzá, ha nem ébred fel. Érdemes várni pár másodpercet. Én csináltam azt, hogy bementem amint hallottam és odaadtam neki a cumiját de hirtelen be se kapta. Persze aztán igen, mert tényleg felkeltettem vele.

2016. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!