Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tegyek, a kislányom nem...

Mi tegyek, a kislányom nem fogadja el sem a tejet, tápszert, sem a tejtermékeket?

Figyelt kérdés
1 éves korától nem szoptatom, viszont a fent említetteket nem eszi/issza meg. MÁr próbáltam szinte mindent, kakaó, macikávé, tejberizs, kefír, joghurt, gyümölcsjoghurt, krémtúró, darakása, sajtok, mindenféle tápszer, gyümölcsturmix... de ahgoy megérzi a tej ízét egyből undorral köpi ki. Egyedül a Sinlacot eszi meg, de az meg tejmentes. ha jól tudom szüksége van tejre. De nem tudom beleerőltetni. Mit tegyek?
2010. ápr. 13. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Probáltad már hidegen, melegen?Mi mikor nem kellet neki melegen akkor adtuk hidegen.Mikor hidegen adtuk és nem kelet megmelegitettük.

Tudom hogy nem könnyü de szerintem ezen hamar tuljottok csak rá kell jöni hogy megigya jobban hogy ad neki.

2010. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!