Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben egy majd 4...

Ilyen időben egy majd 4 hónapos baba lehet csak egy rövid ujju badyban?

Figyelt kérdés

A védőnénit mindig kérdezgetem, de konkrétat sose mond. Mindig csak annyit, hogy egyel több réteg legyen rajta mint rajtunk.

De tegnap is csak egy hosszú ujju volt rajta egy kis nacival és nem azt mondom, hogy melege volt, mert nem nyűglődött, de azért izzadt kicsit.

Kint szokott babakocsiban aludni, csak egy textilpelussal letakarva. Így elég rá csak a rövid ujju és a zokni?



2016. jún. 22. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen. ha fúj a szél én még betakarnám a derekát egy pelussal, de itt nagyon meleg van, biztos nem adnék rá nadrágot.
2016. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha izzadt, akkor melege van. Szerintem bőven elég így a rövidujjú body. Bár nem tudjuk nálatok milyen a hőmérséklet és mennyire fázós a baba, de ha izzadt, akkor túl van öltözetve.
2016. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Napozót adtam a lányunkra ilyenkor. Hosszú ujjút semmiképp nem adnák rá.
2016. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, úgy értettem nem tudom mikor viszed ki. Ha nem reggel/este, akkor szerintem a hosszú nadrág is sok, nemhogy a hosszú ujjú.

1 réteg plusz meg csak akkor számít, ha te mozgás közben jól érzed magad, azaz nincs meleged.

2016. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem zokni sem kell rá. próbáld meg hogy nem adsz rá és ha meleg marad a lába akkor jó.
2016. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Húú. Köszi szépen. Nálunk is nagyon meleg van mostanság. 24-26 fok. Gondoltam is, hogy picit túl van öltöztetve.

De valahogy az öltöztetés még nem megy annyira. Főleg így, hogy hol ilyen hol olyan idő van :(

2016. jún. 22. 09:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a nap miatt egy leheletvékony nacit rá szoktam adni. Hiába van árnyékban akkor is. Extrém meleg esetén bodyban van, de jól bekenem, és persze egy nagyon vékony sapit adok a fejére.
2016. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4 hónaposom csak rövid ujjú bOdy-ban van, ha nagyon meleg van akkor ujjatlanban.
2016. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: véletlenül kis n-nel írtam a Napot, bocsi. :)
2016. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Soha egyikre sem adtam egy réteggel többet. Egyszer sem lett bajuk tőle.
2016. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!