Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20-26 hónap körüli extra...

20-26 hónap körüli extra matrica gyereked hogy viselte mikor szültél, és 3 napig nem voltál otthon?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az az "extra matrica gyerek"????
2016. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom "nagyon ragaszkodó" akar lenni...


Előtte szoktasd a hiányodhoz, ne hirtelen tűnj el 3 napra. Ráadásul lehet búcsú nélkül, ha pl éjjel indul meg a szülés...


Ki lesz vele? Apa, vagy mama? Velük mennyire van el?

2016. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az extra matrica gyerekem hál istennek a legkisebb... :)

De a kellően önállónak hitt 21 hónaposom teljesen megkergült, amíg én a kórházban voltam a kicsivel. Korababa lett, a 3 nap elteltével én estére hazajöhettem a kórházból, de napközben 2 hétig jártam be szoptatni a babát. Napközben a nagyobb a mamával volt, este meg hazajött, és az esti rutint én csináltam volna, ha hagyta volna. De nem hagyta. Ellökött, hisztizett, nem nyúlhattam hozzá. Az apja etette, fürdette, fektette, én 2 méternél közelebb nem mehettem hozzá. Kiborító volt... Aztán hazahoztuk a kicsit a kórházból, és mintha elvágták volna. Nagyon megkönnyebbültem. :)))

2016. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen az extra matrica extra ragaszkodó akar lenni, rohan utánam ha indulok pisilni,vagy zuhanyozni,nem tudom otthagyni a nagyinál se mert üvöltve sírva rohan utánam ha elindulok :-( pont ezért nem tudom elképzelni, hogy viseli majd a 3 napot, pl. mi lesz vele éjszaka. kórházban volt 2x,azóta viselkedik így,pedig bent voltam vele én is. az apjával lenne itthon, mama is itt lenne, mondtam ha nagyon gáz,napközbe hozzák be hozzám de az este még ott van...
2016. jún. 22. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát úgy, hogy hiszti ide vagy oda még a szülés előtt! elmész 2-3 órákra. Addig leadod a nagyinak, apának, stb.


Jobb, ha megtanulja, hogy nem lehetsz mindig ugrásra kész - elsősorban a TE érdekedben, mert ha ott lesz az újszülött, neked esélyed sem lesz non-stop és azonnal teljesíteni a nagyobbik kívánalmait.

2016. jún. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!