Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos babának nagy...

11 honapos babának nagy akadaly a kúpok felhelyezese sírásal, védekezésel lehet a kúpot végbélbe helyezni, es a lázmeres is gondot okoz, lehet kellemetlen a kúp a babáknak de célszerú, ki használja a kúpokat?

Figyelt kérdés

#kúpokbabáknak
2016. jún. 22. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
igen,van ilyen,hogy feszíti magát,sír és tiltakozik. én amúgy is több fajta lázcsillapítót tartok itthon, így ilyenkor egyszerűen kap nurofen szirupot,felszívom a fecskendőbe aztán kanálba kinyomom és beveszi úgy (tiltakozik a fecskendők ellen) lázat én olyankor pedig hónaljban mérek,kórházba úgy mondták ott is jó ha a helyén tudom tartani,leszoktam 2x ellenőrizni ugyanannyit mutat-e
2016. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb ilyen korban már a szirup, amit felszívsz és benyomod a szájába.

Bár amikor a lányom nagyon odavan (1,5 éves) , és nagyon tiltakozik a szirup ellen is, és kiköpi, akkor kúpot kap.

2016. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Lányom egyszer kapott kúpot, mert csak az volt itthon, amit újszülöttként felírt a gyerekorvos, kb fél éves volt, szirupos lázcsillapítót kap, a lázát fülben mérem vagy hónaljban. Nem szeretnék a fenekébe turkálni. A kúpot is a férjem tette be, mert engem nem vitt rá a lélek.
2016. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is kupot adtam még ekkor, de legközelebb már biztos szirupot fog kapni mert utána egy ideig minden pelenkázásnál azt hitte azt kap, mar előre sírt meg dobálta a popoját ami kakis pelus esetén nem igazán volt vicces
2016. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

enyém hányt a szirupoktól így elég sokáig kúpot használtunk.

még 5,5 évesen is volt egyszer, mikor nagyon magas láza volt és azt kapott az orvostól, de akkor már tényleg tiltakozott, meg is értettem, akkor hagytuk el. viszont popsiba nem mértem a lázát, análisan feleslegesen nem zaklatom.

jól nyomd fel a lábát, és krémezd be a kúpot. na is melegítsd fel a kezed között, ezek nélkül tényleg fáj, figyelj az ilyenekre

2016. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!