Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot ajánlanátok...

Milyen játékot ajánlanátok egy 13 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Tanuló kutyus van, Sütifaló is van.
2011. febr. 25. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam 13 honapos lesz par nap mulva es szulinapjara vettunk neki epitokockat. Nem fabol hanem azt az osszerakhato lego tipust csak nagy kockak. Bocsi nem tudom a nevet inkabb linkelek. :)

[link]

O nagyon szereti, par napja kezdte o is egymasba tenni oket, kisse meg ugyetlen de par nap es menni fog. Azt is szereti, ha en az asztalra raepitek es o leszedegeti. Probalja o is felrakni ra.

A masik amit kapott es nagyon szeret egy csomag egyszeru allatka. Nagyok, hogy ne lehessen oket lenyelni. Ilyenre gondolok:

[link]

Ezt teszi veszi, pakolgatja en probalom neki tanitani az allatokat es a hangokat. Mar egesz jol megy. Kedvence a zsiraf es ezt fel is ismeri. Ami meg bevalt az a labda. ezt szereti guritani es van egy chicco zenelo nyomogatos hangszerunk amit nagyon szeret.

[link]

Minden hangszernek mas hangja van.

2011. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

Olyan állatokat hol lehet kapni?

És azt a zenélőt?

Köszönöm.

2011. febr. 25. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!13 hós lesz a fiam 30.-án,ő imádja az autókat,igy ebből bármi jöhet.Van zenélő brümm-brümm teherautó,kisautót visz a platón,tolató hangot ad ha hátraguritja,ehhez van garázs,autópálya.Szereti az egymásba,illetve egymásra rakható hordókat,bedobós játékot,épitőkockát,amiben kereket is lehet ráépiteni.Most nagy kedvenc a tesó ugrálólabdája.Én ráültetem és rugózik rajta,vagy ráfektetem,hasra-hátra,lábánál fogom ugy guritom vele,sikitva nevet,minden reggel kéri,járássegitőnek használja.Most kezdi érdekelni az egyedül evés,szeret a játékkonyha tányérjaival,evőeszközeivel játszani(engem is etet).
2011. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok még eszembe jutott hogy kapott dömpert,madzaggal huzzuk a lakásban körbe nagyon szereti,ő is gurigatja,ugyanez a bébitaxi is
2011. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a segítséget.
2011. febr. 25. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam szerette/szereti azóta is:


- nagy dömper: tologatja benne a cuccait, beleül és lökni kell

- egy nagy kék kemény gumi nyúl, amire rá lehet ülni és ugrálni lehet vele (nem tudom, mi a neve)

- kis autók minden mennyiségben és formában

- labdák

- Montessori torony

- fogantyús puzzle

- egyszerű formabedobó

- mindenféle autó, elefánt stb., ami hangot ad ki, ha megnyomsz rajta valamit

- játéktelefon és - távirányító

- búgócsiga

- és végül, de nem utolsó sorban, lapozgatós könyvek rengeteg, főleg az állatosok

- tologatós játék (nekünk spec sárkány van, de tudod, az a bizonyos csattogós szárnyú lepke, csak mi olyat vettünk, amin semmi nem csattog)


Még annyi, hogy az építőkockát azért nem írtam, mert az enyém nincs oda érte a mai napig, pedig 16 hónapos. Építgetünk, de inkább ki- és visszapakolni szereti a dobozba.

2011. márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hasznos játékot amit leírtál :)
2011. márc. 2. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!