Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen úszópelust ajánlanátok...

Milyen úszópelust ajánlanátok 86 cm-s,12 kg-s kisfiúnak? (méret, márka, ami bevált)

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

hmm

az úszópelus tök jó dolog

szép színes és drága


de a pisi és a kaki is kiúszkál a vízbe a pelusból

vagy három fajtát is kipróbáltam de nem vált be sajna

1,5 évesen már kicsi méretű rendes bugyit kapott na abból legalább a kaki nem szabadult ki

2011. máj. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
különben én se tudom ám miért úszópelus,kihozod a vízből a gyereket és folyik a víz belőle,legalább azt várnám tőle hogy a külső része ne engedje be a vízet,..
2011. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál a Libero,és a DM-es úszópelus is bevált.A pisi kijön(nem is arra van,hogy azt tartsa),de a kakit megfogja(amennyiben híg az is ki fog folyni,mivel nem arra van,hogy azt is tartsa)
2011. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. DM-eset veszek akkor. A strandon szerintem kötelező, úgyhogy muszáj, de ezek szerint nem sok értelme van...
2011. máj. 21. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!