Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anyának érzem magam....

Rossz anyának érzem magam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
13 hónapos a fiam hugi a pocakba. Nem terhesen se bírom ezt a forróságot de terhesen még rosszabb. Nincs kedvem vele kimenni mert alig kapok levegőt folyik rólam a víz és szédülök. Szerintetek rossz anya vagyok emiatt?
2016. jún. 24. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Keress olyan programot, ami legkondis vagy arnyekos. Pl.jatszohaz, park.
2016. jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz anya!Terhes vagy,nem bírod a forróságot ennyi.Pláne ha szédülsz,még csak az hiányzik,hogy kicsi gyerek mellett elájulj az utcán.Egy 13 hónaposnak még amúgy sem sok elvárása van programok tekintetében,játsz vele otthon...
2016. jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron voltam ebben a helyzetben. Két hétig kb. csak itthon voltunk, esetleg ha az apja hazaért, és még volt kedve sétálni, akkor lementünk. Egyedül nem mertem elindulni, szédültem, hánytam, minden bajom volt. Pedig alapjáraton jól bírom a meleget, de az első trimeszter pokolian megvisel. Pelenkát alig bírtam cserélni. :D Ráadásul az első terhességemnél egyszer összeestem a buszon, nem akartam kockáztatni.

Jelentem, túléltük. :) Ja, és meg sem fordult a fejemben olyan butaság, hogy emiatt rossz anya lennék. ;)

2016. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én nem vagyok ugyan terhes....de ilyen melegbe többnyire 4-5 után megyünk ki az udvarra mert sajna abszolút nincs még egy kis árnyékos rész se. Sétálgatni meg pláne nem szoktunk kánikulába
2016. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam 6-kor kelt, fél 7-kor mentünk le. Hűvös sajnos akkor sincs de azért jobb, mint a legnagyobb melegben.
2016. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor lennél rossz anya, ha veszélyeztetnéd a két gyermeked életét a túlzott elvárásokkal. Ha lemennél vele a melegbe, pedig tudod, hogy nem bírod és akár össze is eshetsz, a kicsi pedig ijedtében akár kocsi alá is szaladna.

Nem, nem vagy rossz anya.

2016. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már, emiatt nem vagy rossz anya. Délután öt után menjetek ki, akkor már nincs akkora forróság.
2016. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 4 évesem van, 36 hetes terhes vagyok. Ma fél 8-kor mentünk le és 9 után picivel jöttünk fel. Csak a legközelebbi játszótérre mentünk. Délután is csak 5 körül megyünk le és akkor is csak itt a környéken, ahol árnyék van. Szerencsére jól bírom a meleget, de ha rosszul lennék, én se mennék még ennyit se.
2016. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy az. Ugyanebben a helyzetben vagyok. Most egy kicsit benn van a lànyom inkàbb mint hohy elàjuljak vagy végighànnyam a jàtszóteret
2016. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
menj ki később,ne délután 4-5kor,hanem 6-7kor kint vagytok,fürdés evés fekvés és utána meg pihensz. vigyél jó nagy üveg hideg vízet,sűrűn kortyolgass belőle,vékony,ne tapadós ruha legyen rajtad,amikor csak tudsz ülj le kicsit. vigyél szőlőcukrot is magaddal
2016. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!