Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Új környezetben", emberek...

"Új környezetben", emberek kezében sírt a babátok? 3 hónapos babám "idegen" helyen sír, de még én se tudom megvigasztani. Ilyenkor rossz anyának érzem magam, mert még nálam se nyugszik meg.

Figyelt kérdés
Van ahol már volt,mégis sír. Sokszor az is lehet a gond, hogy felébred a hordozóban és már rögtön a képébe másznak a rokonok, gondolom meg is ijed. Ha éppen szoptatom, büfiztetem, másnak átadjuk akkor is sír, utána csak akkor hagyja abba, ha az autóba visszatesszük=hazamegyünk. Lehet az is gond, hogy fürdetés előtt 1-2 órával már nem is kéne vinni sehova.Mert ilyen is volt.

2013. máj. 15. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is volt. Úgy oldottam meg, hogy az első fél órában nem adtam oda senkinek, csak a karomban tartottam, nézelődött, és így megszokta a helyet, az embereket.
2013. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont 3 hósan csinálta az én babám is,pedig előtte nem volt ilyesmi nála. Annyit tudtam tenni, hogy mivel babakocsizni szeret, mászkáltam vele sokszor, de rövid időkre, nem vendégeskedtünk sokáig,és nem hagytam hogy az arcába másszanak,vagy kézről kézre adják.

Aztán megszokta az embereket, az ölemből már mosolygott mindenkire,a biztonságból :) Most már ha szimpatikus neki valaki akkor hagyja magát fölvenni,de látótávolságban vagyok azért :)Most 6 hós.

2013. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah, és először még a közeli rokonok ölébe is úgy tudtam rakni, hogy nekik háttal ült, én meg odakuporodtam elé. Figyeltem,ha görbült a szája nem hagytam hogy sírás legyen belőle,vagy "ledumáltam" róla, vagy átvettem. Fokozatosan megy ez is..
2013. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon barátkozós típus, így nálunk most 7 hónaposan jött el ez a korszak. Mondta a védőnőnk, hogy ilyenkor még csak pár napos a memóriájuk, ìgy nem csoda ha nem emlékeznek azokra, akiket ritkábban látnak. De azt még Ő is utálta ennyi idősen, ha álmából ébredve vagy szopi után közvetlen másztak idegenek az arcába! Mást nem tudsz tenni, mint ha elmentek valahova nem engeded ki a kezedből, míg fel nem oldódik. És folyton látótávolságban maradsz neki, ha más kezében van.
2013. máj. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, Nálunk ez öt hósan volt. Éktelenül neki állt sírni ha idegent meglátott, vagy úgy ébredt hogy idegen helyen. Akármit csináltam vele alig tudtam megnyugtatni. Aztán általában egy kis vizzel, vagy teával mindig el tudtam terelni a figyelmét. Hu kemény hetek voltak, a végén már alig mertem menni bárhova, még akár nagyszülőkhöz is. De gondolj arra ez is csak egy átmeneti állapot, pár nap és hét az alatt sokminden változik :)
2013. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!