Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idősen nem vergődik...

Milyen idősen nem vergődik már a gyerek az orrszívótól? Mert elég szadista anyának érzem magam, mikor konkrétan RÁÜLÖK az ordítozó-rugkapáló dedre.

Figyelt kérdés
mikor szívja esetleg már magának is?

2013. nov. 27. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Masfel evesem maganak szivja.
2013. nov. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Gyereke válogatja. Keresztfiam már 2 évesen magának szívta, az én fiam még 3.5 évesen is rugkapálva üvölt és menekül.
2013. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1,5 éves a fiam, nekem is rá kell ülnöm és úgy ordít, mintha ölném. Szerintem amíg használnunk kell ez lesz, mert első perctől fogva nem viseli el az orrszívást. Kizártnak tartom, hogy valaha magának fogja szívni. Én is nagyon utálom, de ha kell, hát kell.
2013. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2 eves kora korul krzdte maganak szivni. Addig en is lefogtam mindenet. Viszont kaptam egy jo tippet egy ovonotol. Tekerd korbe egy pleddel, es aztan szivd, igy nem tud rugkapalni, utni akkor sem ha mar nagyobb, erosebb.
2013. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

vannak alkalmak, amikor mem sír, csak megadóan nyöszörög, így reménykedem, hátha megszokja egyszer... de mikor?

a tekerős megoldást már próbáltam, de nem jött be.. .

2013. nov. 27. 09:25
 6/13 anonim ***** válasza:
A lányom majdnem 3 éves, és még mindig üvölt és le kell fogni. Pedig mondja, hogy szívjuk ki, meg hogy az ölembe ül és úgy. Aztán persze harc a vége, üvölt, elhúzza a fejét, csapkod, így végül mégis le kell fektetni.
2013. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát nálunk úgy van már kb 1 éves kora óta, hogy amikor el kell kezdeni szívni, az első napokban hatalmas az ellenállás. Aztán amikor beletörődik, onnantól együtt fogjuk és szépen lassan leszívjuk. Közben esetleg a baba orrát is szívjuk párszor :)

Egyébként pedig tényleg én is a combjaim közé fogom a fejét és a lábam alá beszorítom a kezeit :( De még mindig úgy vagyok vele, hogy inkább ez, mint egy szövődmény...

2013. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A 4 éves fiam igényli is hogy kiszívjuk. A kicsi még nem hagyja magát, őt is próbáljuk rávenni, hogy "csinálja magának" (fogja közben), akkor tovább bírja.
2013. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nálatok ez nem válik be, illetve hogy nem ez a gond, de leírom az én tapasztalatom, hátha.... :-)Mióta én kaptam egy jó tippet, a kisfiam sokkal együttműködőbb mindenben /az orrszívásban is/.

Az volt a tanács, hogy ne érje a gyereket váratlanul, amit csinálok vele. Beszéljem meg vele, közöljem, hogy sajnálom, de most ki kell szívni az orrocskát, hogy ne legyél még betegebb... Erre rászoktunk, mikor a kicsi még 1 év körül volt, azóta nagyon jól meg lehet vele beszélni mindent, együttműködik.

2013. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mindig mondom neki, h. mi következik, de 7 hós lévén nem igen érti sajnos.
2013. nov. 27. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!