Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegben milyen ruhát...

Ilyen melegben milyen ruhát adjak öt hónapos lányomra?

Figyelt kérdés
Milyen innivalót adjak neki?
2016. jún. 24. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

semmilyet, nálunk 37 fokot mutat a hőmérő. elég egy pelus ha kimentek, bár jobb lenne ha nem mennétek ki 5-ig.


anyatej, víz

2016. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az kisfiam is öt hónapos, ő egy rövid ujjú bodyban van, így is aludt már tegnap. Én csináltam neki délelőtt két evés között 60 ml vízzel hígított almalevet, megitta szépen, fog is még ma ilyet kapni. Tápszeres egyébként, abba is egy picit több vizet tettem.
2016. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2# vagyok, persze ő már kapott "tömény" almalevet is, csak szomjoltónak hígítottam inkább.
2016. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyatejet vagy vizet adj neki.

Ujjatlan body bőven elég de szerintem a pelenka is. Mi nagyon korán voltunk (fél 7-kor mentünk le) de még majdnem sok volt a rövid ujjú body meg rövidnadrág pedig szinte a nap se sütött még olyankor..

2016. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!