Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a babátokra a...

Mit adtok a babátokra a házban ebben a nagy melegben, miben alszik és mit adtok rá ha ki mentek?

Figyelt kérdés
3 hónapos a lányom,első babám :)

2016. máj. 30. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
2 hónaposomra reggel még body-nacit adtam, de ilyenkor már napozót kap.
2016. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

itt napközben nincs meleg (téglaház, 5 méteres belmagasság), így body+rövidnadrágban van, zoknival.


ha kimegyünk, mivel Duna-parton lakunk és sok a magas ház, így fúj a szél és hideg is tud lenni, ugyanúgy megy ki, mint ahogy itthon van.


Ha tudjuk, hogy napos helyre megyünk vele (pl. Római-partra elsétálunk), akkor body és kis zokni és sapka (nap ellen), ja és persze naptej.:)


3 hónapos

2016. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Házban és kintre is rövidujjú body+rövidnaci vagy csak simán napozó. Most épp napozóban is altatom, kineveztem egyet pizsamának, plusz ujjatlan középmeleg hálózsák. 1 éves
2016. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bella169 ***** válasza:
19%

9 hónapos. Úgy van bent mint télen. Nálunk télen is 26-28 fok van a lakásban.

Alváshoz rövid ujjú body és vékony rugi vagy body nélkül vastagabb plüss rugi.

Napközben: hosszú body, zokni és nadrág.

Kint: ha kint azonos hőmérséklet van mint bent vagy picit melegebb akkor abba viszem ki amiben bent van csak szandit és vékony sapit kapit.

Ha jóval melegebb akkor andrágot lecserélem egy vékonyabbra és kap rövidujjú bodyt (erre idén még nem volt példa, mert nem volt fok felett a hőmérséklet)

Ha hidegebb van kint akkor kiskabátot meg plédet a lábára vagy harisnyát a gyatya alá.

2016. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A múlt héten, amikor nagyon meleg volt, itthon délelőtt még body, rövidnaci volt rajta, aztán a gatyót már levettük, később már a body-t is, mert irgalmatlanul melege volt (8. emelet). Kintre attól függ, vagy csak body, vagy body+rövidnadrág, illetve napozó.

Ma viszont nincs ilyen meleg (Pécs), pont kellemes, még a lakásban is, nyitott ablak mellett, most egy ujjatlan rugdalózó van rajta (nem talpas), és egy rövidujjú body. Szerintem ha kimegyünk, akkor is ez lesz rajta, esetleg a body-t átcserélem hosszúujjúra.

(3 és fél hónapos baba)

2016. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es jó példa a túlöltöztetésre. Így kell fázós gyereket nevelni.
2016. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bella169 ***** válasza:
40%

6 os. Nem tudok rá kevesebbet adni mert tiszta hideg meg libabőr a gyerek. Én is fázós vagyok, valószínüleg rám ütött ezen a téren.

Télen is ha hajnalra lehült a szoba 23 fokra már felsírt egy takaróért. A fázósság nem csak nevelés kérdése.

Engem tuti nem öltöztettek túl ahogy a tesóimat sem. 22-23 foknál sose volt melegebb otthon, mégis én fázós lettem, az öcsém úgy a normál kategória a hugom meg 10 fokba is rövidgatyába és pólóba flangálna mert annyira nem érzi a hideget de 25 fokban már meg akar halni.

Tehát nem csak az öltöztetéstől függ. Én meg nem nézem végig ahogy vacog a gyerek csak mert akkor megszokja a hideget és később nem lesz fázós.

2016. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Reggel vékony nadrág, rövid ujjú body volt rajta sétánál, kb. 23 fok volt, de fülledt, nyomasztó, vihar előtti. Amikor feltámadt a szél és egy picit szemerkélt, kapott egy vékony takarót, úgy aludt.

Most 24,5 fok van idebent, rövid bodyban nyomja, a zoknit már leoperálta.

9 hónapos

2016. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fiam nagyon izzadós,4.emelet, tetőtèr panellakás..iszonyat meleg..

Napozóba van kint is,bent is,èjjel is takaró nèlkül.

Ha be van kapcsolva a lègkondi akkor vekony takaró ha kiságyba alszik (nem fúj rá) ha èbren van,akkor a szoba másik felèbe játszunk,nem a legkondi alatt.

Ígyis izzad a nyaka alváskor

2016. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!