Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lenne, ha a babaruhákat is...

Mi lenne, ha a babaruhákat is ariellel mosnám babáknak való öblítővel kombinálva? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

vettem babáknak való dreft-et és azzal mostam ki a babarucikat. nagyon tetszett az illata, így vettem sima dreftet a mi ruháinkhoz is.de nem vagyok vele megelégedve. extrémen nem foltosak a ruháink, de most visszatértem az arielhez, mert nagyon gyengének ítéltem a dreftet... látványosan jobb az ariel, én évek óta ezt használom.

arra gondoltam, ha foltosak lesznek a babaruhák, akkor lehet, hogy kevés lesz a dreft, és azokat is kimosnám ariellel... ráadásul nem ezerféle mosószer állna itthon. én nem csinálnék olyan nagy ügyet ebből, de némelyik ismerősöm riogat. úgy gondoltam külön mosom a babaruhákat a miénktől, de gépben. vélemények? tapasztalatok?


2010. ápr. 14. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Szerintem nyugodtan moshatod Ariellel. Én is csak az első hetekben mostam külön babáknak való sensitive mosószerrel. Aztán már csak az öblítőt használtam. Ahhoz szoktam egy kis ecetet tenni.
2010. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem használtam külön babáknak való mosószert és öblítőt, és az ismeretségi körünkben senki más sem. Szerintem nyugodtan használj normális mosószert.
2010. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a babám születésétől a folyékony Arielt(zöld)használtam, majd késöbb a pórt is, soha nem volt semmi allergia tünet!

Öblítőt pedig a Lenor (babás) vagy a Softlen (vaniliás)!

2010. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én öblítőt a gabit használom,viszont mosószert kezdetektől fogva az arielt.nincs semmi baja a kicsinek.
2010. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0 hós kora óta igy csinálom én is,ariel aztán silán sensitive és semmi baja,de ez baba függő is.
2010. ápr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
arielt használok születése óta, és silan sensitiv öblítőt, utána berakom még extra öblítésre öblítő nélkül, mivel nagyon érzékeny a bőre
2010. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig Arielt használtam, meg Coccolino öblítőt. Sose volt gond belőle. Az első pár hónapot kivéve együtt is mosom a babaruhákat a miénkkel. Sőt, most várom a második babót, már kimostam a neki való ruhákat, simán együtt a testvéréével, szerintem nem kell ebből gondot csinálni, sokan túllihegik, de egyrészt úgyse munkásruhával mosom együtt a kis cuccokat, másrészt a baba a mi bacijainkra pocaklakóként immunitást szerzett, harmadrészt nem is kell streil körülmények között tartani egy babát, annál többször lesz beteg.
2010. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia

én a kezdetektől ariellel mostam a kicsi ruháit is, és babának valo öblitövel öblitettem - hol silannal, hol coccolinoval. és mindig külön mostam a ruháit a mienktől.

2010. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Arielt használok az elejétől fogva. Öblítő vagy Coccolino sensitiv, vagy Gabi babaruha öblítő. És utána gőzös vasalás. Semmi baja nincs a babámnak!

2010. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. reméltem, hogy hasonlókat fogtok írni! :-)

a 40.hétben vagyok, és még csak az első mosáson vagyok túl a babaruhák terén.... a 36.héten megcsináltam, mert nem tudtam, hogy ilyen sokáig bent marad a kisfiúnk! :-)

aztán azóta próbáltam a mi ruháinknál is a dreftet, de a múlt héten visszatértem az arielhez és majdnem hanyatt estem a különbségtől, amikor kiemeltem a ruhákat a gépből!

akkor merült fel bennem, hogy a babónak is ariellel mosnám a ruháit! :-) Aztán persze majd meglátjuk, hogy a kisfiam bőre is így gondolja-e! További szép napot!

2010. ápr. 14. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!