Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hetes kislánynak az anyukáj...

17 hetes kislánynak az anyukája vagyok, nagyon megfáztam és a baba is elkapta, már jobban vagyunk. Lehet hogy a tejem ezért napról-napra kevesebb?

Figyelt kérdés
Nagyon szenvedek e-miatt, viszont minden megteszek hogy legyen újra tejem, nem adom fel! A teáktól ég a gyomrom a bogyóktól tiszta allergiás lettem, kiütések - viszketek, (tejcukor érzékeny vagyok) de nem érdekelt ez sem, szedtem csak legyen több, de nem lett! Támadnak hogy rosszul csinálok vmit, nem pihenek, eszem, iszom eleget, pedig nem igaz. (a védőnő is ezzel stresszel folyton) igaz hogy a tápszeres babák betegesebbek és majd a későbbiekben ez hátrányt jelent a tanulásukban? 1000x megkérdeztem mit adhatok neki, hozzátáplálás, tápszer, mikortól, stb, válasz: próbálkozz meg, semmi alternatívát nem javasolt. Mit tegyek hogy a baba ne sírjon ha éhes és nem elég a tejci, vagy lehet en vagyok a hibás?
2008. szept. 27. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy ezért most sokan le fognak pontozni, de szerintem irass fel neki tápszert és ha nagyon nincs tejed adjál neki.Én SAJNOS nem tudtam szoptatni a gyermekemet, és tápszeren nőtt fel.Most 18 hós, de egy enyhe megfázáson kívül még nem volt semmi baja.A szomszéd baba anyatejes és már eddig sokkal többször volt beteg.Ugyhogy én ebben nem hiszek.Azon is múlik, hogy alakul a babád immunrendszere, és ezek a tápszerek már nagyon jók.(De ez csak a saját véleményem)
2008. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia

én nemtudom mi ez a nagy tápszer ellenes mizéria.senki se jó kedvéből adja a gyerekének.

érvek-ellen érvek minden mellett és ellen van.

jó és rosz példák is szintén.

inkább tápszer, minthogy ( ha nincs elég tej, vagy nem elég tápláló ) éhezzen az a gyerek!!!

és senkinek sem kellenne hogy szégyenérzete legyen amiatt, hogy tápszert ad a gyerekének.

sok boldogságot

8hetes tápszeres kisfiú anyukája

2008. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:-)
2008. szept. 27. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!