Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14-15 hónaposnak milyen...

14-15 hónaposnak milyen tápszert/tejet adtok reggel és este?

Figyelt kérdés
És mennyit iszik meg?
2010. ápr. 14. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi még szopizunk is, de már kap tejcsit. Reggelihez esetleg vacsihoz. 1-1,5 dl iszik meg.Farmer 2,8-as tejet szoktam venni,
2010. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Enyém 13 hónapos, még szopik reggel, du és este.

Van itthon sima dm-es 2-es tápszer (kiadósabb, mint a hármas), ha olyat eszik vacsira,akkor adok neki belőle.

pl kenyér, kalács

ill abból szoktam pépet csinálni reggelire.

Tejet még nem adok, fiam sem kaapott másfél éves kora előtt.

Amúgy a fő tejforrás még én vagyok:-))

2010. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

előtő

Reggelihez gyümölcslét kap, vagy kifacsarok egy narancsot, vagy kicentrifugázok egy almát, esetleg veszek DM-ben nagy üvegest és akkor azt issza napközben is vízzel higítva.

2010. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lefekvés előtt még ő is szopizik, de reggel-este kap már. Sokat kínlódtunk, mire találtunk olyat, amit megiszik, meg el is fogadja.
2010. ápr. 14. 13:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Vizen kívül mást nem iszik.... Nem mintha bánnám, de nem kell neki. De pont én is tegnap facsartam ki egy narancsot, mert mást nem lehetett vele kezdeni, azt szépen megitta, de szerintem csak azért, mert "nagy pohárból" kapta, és úgy nagyon izgalmas volt! :-)
2010. ápr. 14. 13:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Junior italt adok, amíg még elfogadja. Reggel és lefekvés előtt is megiszik 1.5-2 decit.
2010. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, Milupa Junior ital 1+. Banános.
2010. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13:10

Én is pohárból adom reggel a gyümölcslevet, ill a tápot, ha kap néha, a teát napközben varázsitatóból issza.

2010. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!