Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 es fel honapos a kislanyom,...

8 es fel honapos a kislanyom, ket hete szinte semmit nem eszik, csak szopik. Jartatok hasonloan?

Figyelt kérdés

Anyatejes, el voltunk utazva , lehet a kornyzetvaltozas okozza? Foga meg nem bujt ki, azok dolgoznanak , az lehet az ok? 6 hosan kezdtm a hozzataplalast, megjegyzem ne volt nagy kajas, a cici a mindene. 8. 2 kg mar egy honapja.

koszonom a valaszokat


2010. ápr. 14. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az,amit eszik?
2010. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hónaposan csinálta ugyanezt, 11 hónaposan jött ki az első foga. Nálunk a foga volt a ludas, kb az első 3-4 fogig ezt mindig eljátszotta, utána már nem. Előfordulhat, más is a háttérben, betegség, nátha torokfájás.

Gondolom ha bármivel kínálod elutasítja, teljes szájzár. Ha ez van, nyugodj meg, nem fogja ezt csinálni sokáig, kínáld meg azért sokszor szilárddal is, egyszer el foga majd fogadni!

2010. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom egyéves koráig szinte kizárólag szopott, pedig neki 5 hósan kijött az első foga, egyévesen már 8 foga volt. Egyszerűen ilyen fajta a drágám. De mivel szépen fejlődött (mérni sose mértem, de láthatóan nőtt, mindig kiegyensúlyozott, vidám baba volt és sose betegedett meg) nem foglalkoztam a dologgal különösebben. Gondoltam, ha itt az ideje, eszik majd. Igazam lett, most 20 hónapos, mindent szépen megeszik, nem válogat, bár még azért napi 2-3 alkalommal szopizik.
2010. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6hónaposan kezdtem a hozzátáplálást.1éves koráig sűrűn volt ilyen időszak.Voltak napok,mikor semmit nem lehetett bele tukmélni,másszor meg jól evett.Kináld mindig kajával,rendszeresen ugyanabban az időben.Ha szüksége van rá és éhes megeszi.És csak utánna szoptasd.Tudok egy kisfiuról aki másfél éves koráig csak szopott.Elutasitotta a kaját.Egézséges gyerek.Nálunk még a kanál sem volt mindegy.Most gumi kanállal eszik amit szeret,a műanyagot utálta.Ne aggódj,ilyenkor örültem,hogy legalább szopizik.
2010. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!