Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudnám helyettesíteni a...

Mivel tudnám helyettesíteni a tápszert?

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg, voltak ma itt tesónék és odaadtam nekik a fél doboz tápszert.Azt hittem van még egy dobozzal.Viszont nincs.Recept sincs, bár azt tudnék iratni az ügyeleten, de párom csak holnap kap fizut.

Max. 2 evésre kellene kitalálni valamit.Már most is hígabban adtam manómnak oda.


2010. ápr. 14. 17:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

12 hetes a manóm.Légy szives, tényleg ne "bántsatok" gyötör a lelkiismeretem így is.

Tesómék messze vannak szóval még kérni sem tudok vissza egy kicsit.

2010. ápr. 14. 17:24
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne butáskodj! 12 hetesen semmivel nem tudod helyettesíteni! Kérj kölcsön pénzt és vegyél tápszert!
2010. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel ne helyettesítsd, nagy baj lehet belőle! Azt javaslom, amit az előttem szóló.
2010. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ha lenne kitől, hidd el kérnék.

Úgy gondoltam mivel más már úgy látom tényleg nincs, hacsak uncsim nem méltóztat végre lejönni, hogy 60-70 vízhez adnék egy adagoló tápszert.Ugye így nem nagy gáz,?Ahogy látom a tápszert reggelig még így kibírná?

2010. ápr. 14. 17:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hivd fel védönödet,általában a rendelöben szokott lenni tápszer amit más kismamák otthagynak,mert már nincs rá szükségük.Egy probát megér.
2010. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már, teljes adagot kellene ennie, nem csak valamennyit, amivel átvészeli az éjszakát:(

Hol laksz? Esetleg tudok segíteni?!

2010. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hol laktok? Szívesen segítenék én is.
2010. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szia.sajnos semmivel.csak esetleg tejjel,de azt nagyon nem ajánlom,akár hol laksz biztos nem te vagy az egyetlen kismama,menj el valakihez és kérj 2,3 evésre valót.általában szokott lenni mindenkinél több.nálunk 1 tápszer a határ,ha már csak 1 dobozzal van akkor veszünk,így sosem fogyunk ki belőle.ha csak egy adagolókanállal teszel ennyi vízbe az olyan mintha sima vizet adnál neki,vagyis semmi.sajnos nincs más kérned kell,a gyerek az első,az hogy ki mit gondol rólad az legyen másodlagos,menj és kérj.
2010. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérj, mert ha egy kanállal teszel a vízbe akkor bizony egész éjjel üvölteni fog mert éhes lesz. Nem bírja ki reggelig ennyi kajával az tuti. Többen írták, hogy segítenének. Tessék jelentkezni!
2010. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket.

Tudom hogy nem egy dobozzal kellene itthon lennie.3-t váltottam ki legutóbb, csak jöttek nővéremék és odaadtam a kisfiának.Tényleg azt hittem van még egy teljes doboz itthon.

Megyek iratok tápszert az ügyeleten, addig még tudok adni egy egész adagot, átjött a szomszéd néni hogy összekuporgatták a tápszerre valót.Csak blokkos tápszert tudnék venni, (4 volt felírva a receptet elvették, adtak helyette blokkot hogy még egy jár), de sajnos nem az a gyógyszertár az ügyeletes.

Kívánom hogy más sose kerüljön ilyen helyzetbe.

Bár tisztában vagyok vele hogy az én ostobaságom volt.

Védőnőt pedig egyébként hívtam már nem volt ott senki és sajnos nincs kisgyerekes anyuka a közelünkben.

Az előző evést pedig még nem higitottam ilyen drasztikusan (bíztam benne hogy párom hoz haza pénzt) akkor 4 kanálhoz raktam 150 vizet.

Még egyszer köszönöm, hogy megpróbáltatok segíteni!

2010. ápr. 14. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!