Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert elore folyik a babam...

Miert elore folyik a babam kakija a pelusban neha nem hatra a popsijahoz? Pamperst, liberot is hasznaltunk, de nem hiszem hogy pelenka fuggo. Vagy megis?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs hason amikor ez történik véletlenül?Mert én is használok pamperst is meg liberot is de nekem még ilyen nem volt,pedig néha híg széklete van..de én a hátán altatom...és sztem a libero a legjobb meg a huggies,de az nagyon drága..amúgy meg tescosat is használunk azzal sincsen semmi baj.
2008. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Mivel elég híg,folyik,amerre útja van.Sztem is a Huggies a legjobb,a Liberóval sincs gond.A Pampers nekem nagyon nem jött be.20hetes baba anyukája
2008. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szió!

Csatlakozom az előttem szólókhoz, éns is feltétlezem, hogy hason alszik a kis drága. Az én pici lányom kakija általában híg, és ezért sokszor kifolyik a pelusból. Mostanában a délelőtti alvásnál hason van, és már többször is kakis lett a pocija. Bár az is igaz, hogy a Huggies helyett most Libero-t használtam, mert kaptuk ajándékba, és szerettem volna kipróbálni.

Írj, hogy igazunk van-e!!! :)))))

23 hetes baba anyukája

2008. szept. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Nem hason alszik a picikem ezert is csodalkozom.De a kakija hig az biztos.Hat kulonben ha nem elore folyik akkor kifolyik hatul.Ez modjuk a merettol is lehet szerintem a hatul kifolyas.7kg a baba 5-8 meg 4-9ig van ha jol emlekszem.Kov.meret 7-18ig a pempersnel azt hittem nagy lesz,es nem.Hat probalkozom.Sok sikert mindenkinek.
2008. okt. 1. 11:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja,meg annyi hallottam hogy a Tescos jo de azt nem tudok venni kulfoldon elek,itt nincs tesco.Gondoltam ra hogy kiprobalok mast mint ez a ket marka,de felek valtogatni.
2008. okt. 1. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!