Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudom kimosni?

Hogyan tudom kimosni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kislányomnak van egy csomó elemes játéka, de van egy olyan plüss virág, ami zenél. De az elem tartó vagy mi bele van varrva, és rá van írva, hogy ne mossa ki. Miért csinálnak babáknak olyan játékot amit nem lehet kimosni? Ha beteszem a gépbe elemestől mi lesz?? :D Vagy hogy mossam ki? Ez a kedvenc játéka, mert zörögnek a szirmai is. :)
2016. júl. 6. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha beteszed gépbe tönkremegy..

Én megpróbálnám kívülről mosószeres/szappanos vízzel áttörölni.

2016. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én bedobtam a mosógépbe, volt, aminek semmi baja nem lett, volt, ami nem zenélt többé. De koszsan mégse maradhatott.
2016. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha a gépbe akarod berakni akkor legalább az elemet vedd ki belőle...azon kívül,hogy utána nem fog működni más baja nem lesz. Olyat nem csinálhatnak kicsi gyerekeknek amelyikből könnyen ki lehet szedni az egész cuccot, vagy ha nincs rögzítve így könnyen kiszedhető akkor meg össze varrják,hogy ne legyen hozzáférhető. Viszont így meg a tisztítása szívás.
2016. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, valahogy ki kell mosni. Berakom a gépbe de többé nem fog zenélni az tuti :))
2016. júl. 6. 09:13
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindjárt kibontom a varrásnál :'D aztán nem rakom vissza bele az elemet, igy is ugyis elromlana mosásban.
2016. júl. 6. 09:15
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

De az jó, ha nem zenél többé, nem? A hangos játékokat a család meg barátok bosszúból adják, mert az ő idegeiket is ezek tették tönkre.:))


Gondolkodás nélkül tenném a gépbe és imádkoznék, hogy tönkremenjen:))

2016. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

6-os,bármilyen meglepő,nem a családnak kell hogy tetsszen a játék,hanem a kicsinek.

A gyerekek szeretik a zenélős cuccokat,ráadásul ettől is fejlődik az agyuk,tehát hasznos is...

Aki meg ennyitől idegbajos lesz az ne vállaljon gyereket,mert egy egész éjszaka síró csecsemő idegesítőbb,mint egy zenélő játék..

2016. júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez pont nem annyira idegesítő :) van egy gitárunk amin egy férfi énekel hamisan... Na azt kimostam és nem romlott el!!!!
2016. júl. 6. 09:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ez a kedvenc játéka ne mosd ki. Én atgozolnem a helyedben, vagy befuknam sanytol textilfrissitojrvel és kitennem a napra.
2016. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Abszolút nem biztos, hogy tönkremegy, nekünk kb fele-fele arányban mentek tönkre és maradtak működőképesek száradás után. Én szeretem a zenélő játékokat, mert a gyerekem jól elvan velük. Egyetlen egyet nem szeretek, ami baromi hangosan, baromi hamisan zenél valami jégvarázsos dalt újra-meg újra-meg újra. No abba csak 2 havonta cserélünk elemet :-)
2016. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!