Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor kezdi el kimosni a...

Répási Csilla0622 kérdése:

Ki mikor kezdi el kimosni a babaruhákat? Hány hetesen? Milyen mosòporral/ öblitővel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

33-34. héten már biztosan kimostam mindhárom gyereknél. Elég sok ruha volt, különválogatva, fehérek, színesek, aztán takarók stb, idő kellett, mire minden megszáradt, mindent átvasaltam.

Én Persil Sensitive mosóport használtam és Gabi öblítőt.

2012. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabszem ***** válasza:
100%
Pár héttel szülés elött, kb. 1-2 hónappal elötte mostam ki. Először vettem Dreft-et ami babáknak van. De rájöttem hogy csak pénzkidobás, mi sima Tomi folyékony mosószert használunk elejétől fogva, öblitőt mindig sensitive-t veszek, Coccolinot vagy Lenort.
2012. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Néhány héttel szülés előtt. Dreft baby-t használtam, ahhoz nem kell öblítő.
2012. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jelenleg a szìnes ruhákhoz Tomi Baby-t használok nem port hanem folyékony gélt. A fehérekhez Ariel mosòport használok de forrò vízben feloldom és úgy rakom a gépbe. Öblitő : Silan Sensitive már nem olyan tartòs mint régen így a ròzsaszín Coccolino-t használok

Ezekkel moshatom majd a baba ruháit?

2012. nov. 23. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak kezdetben ne váltogasd, ha beválik. Ha nem lesz érzékeny bőre a babának, akkor majd lehet váltogatni.
2012. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék váltani elégedett vagyok :)

Köszönöm a válaszokat :)

2012. nov. 23. 19:18
 7/9 anonim ***** válasza:
én az öblítő helyére ecetet öntöttem,ez kioldja az összes mosószert és fertőtlenít is.
2012. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38 hetesen kezdtem el kimosni, draft babyt és fehér chicco öblotőt használok.
2012. nov. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És jò ez a Draft Baby? Minden foltot kihoz?
2012. nov. 24. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!