Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cumisuveget, amit szuleskor...

A cumisuveget, amit szuleskor a korhazb kell vinni a babanak, eleg elotte otthon kimosni vagy van vele valam teendo?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 15:11
1 2
 1/11 gabszem ***** válasza:
Én az Uzsokiban szültem, ott kisterizálták, mikor a babát be kellett adni fürdetésre. Szerintem elég ha otthon kimosod.
2013. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Forrázd ki!
2013. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

KELL vinni? Hogyhogy?

Én minimum kifőzném, vagy más módszerrel fertőtleníteném, első alkalommal sztem nem elég egy sima elmosás.

2013. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ugy ertem ez egy uj cumisuveg..eleg ha mosogatoszeres vizzel eloblitem, vagy kell meg vele valamit csinalni vagy majd odabent a csecsemosok ugyis 'lekezelik', ha szukseg van ra? Elso baba es meg nem egeszen latom at, hogy mi a rutin.. Koszonom a valaszokat! :)
2013. jan. 10. 15:15
 5/11 A kérdező kommentje:

Kettes: ugy erted, hogy tegyem vizbe, es 'fozzem meg' - marmint csak a gumi reszet nyilvan, ami a gyerek szajaba kerul...


3-as, igen, KELL.... A margjt korhazba kell vinni.. Allitolag.

2013. jan. 10. 15:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Felforralsz egy kis lábas vizet, beledobod az egész cumit, tehát üveget meg a cumit is, egy-két percig még így forralod és kész. Ha egy kicsit kihűlt,akkor kiveszed!

De ha van mikrós sterilizálód abban is jó!

2013. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igenm, főzd ki, de ne csak a cumi részt, hanem a műanyagot is . Vagy fertőtlenítheted sterilizáló folyadékkal is, vagy mikróssal.
2013. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a Margitban szültem 4 hónapja akkor még nem KELLET semmi ilyesmit vinni


????


de elég ha kimosod majd ök fertőtlenítik

2013. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Cumisüveg????????Engem Pécsen majdnem lelőttek mikor tápszert kértem mert semmi tejem nem volt!A cumi is tiltólistán volt.Itthon kiforráztam mindent használat elött.
2013. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Áhà... Ertem. Koszonom a valaszokat. Elso gyerek.. Meg nincsctapasztalat.. Ezert vacamolok ezzel a cumival.. Ha nem fog kelleni azt se banom, de gondolom enm art ha ott van a csomagban.. :)
2013. jan. 11. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!