Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor híznak el nagyon a...

Mikor híznak el nagyon a gyerekes nők? Veletek mikor történt?

Figyelt kérdés

Nyilván van mindenben kivétel, de ismerjük mind a nagydarab 50-es nőtípust rövid hajjal. Ők már terhesség alatt, szülés után elhíznak vagy mikor?


Én alapvetően visszanyertem az alakom a szülés után és másokon is ezt látom. 30-asok vagyunk. Viszont akkor hogy leszünk olyanok 50 éves korunkra? Mikorra "várható"?


2016. júl. 6. 10:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akiknek a terhesség hatására (hormonváltozás) megváltozik a testük, és úgy is marad. Mások a klimax idején (hormonváltozás)
2016. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem egyszeru igenytelenseg. Terhesseg soran felhizlaljak magukat , mert azt hiszik tobbet kell enni. Aztan meg keptelenek visszafogyni.

En szules utan 55 kilosan jottem ki a korhazbol, 170 cm vagyok , azota is tartom a sulyom. Nem zabalok, ennyi.

2016. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Anyámmal nem történt meg, 50 múlt, 2 gyereket szült. Eddig velem se, 28 vagyok, 1 éves a lányom, 48 kiló vagyok. Anyósommal a második terhessége után történt, pajzsmirigy problémái lettek. Nagymamámmal a klimax cseszett ki, a másik nem hízott el. Tök változó szerintem.
2016. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Klimax alatt is sokan meghíznak.
2016. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Terhesen elég sokat szedtem fel,de leadtam,nem akarok elhízni,mert vékonyan érzem magam jól. 55 kg vagyok,és 170 cm.

Klimaxnál szerintem nem gáz ha kicsit felszed az ember,persze egészséges mértékben,anyukám mondjuk 69 kg, 165 cm,de szerintem ez még belefér,illetve ilyen korban már jó egy jó 5 kg plusz mindenképp.A nagyon vékony idősebb emberek jobban ráncosodnak!Nézzétek meg,a kövér nőknek kevesebb a ránca idős korukra!

A rövid,nyanyás haj nekem elfogadhatatlan,az ilyen szimpla igénytelenség.

2016. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve nagyon vékony testalkatú vagyok,genetika.Mikor a kisfiamat vártam feljött rám egy jó 15 kg,miután megszületett nem is csináltam semmit és néhány hét alatt kb visszanyertem a régi alakom,+2-3 kiló maradt rajtam és nem is tettem érte hogy lemenjen,sokkal jobban éreztem magam hogy végre nem egy ropi vagyok,mert az a pár kg sokat tett(mivel magamtól sosem tudtam hízni)

Most született két hete a kislányom,a terhesség alatt 10 kg-t híztam,már 4 kg-val kevesebb vagyok,de nyilván ebbe a gyerek 3 kg-ja is benne van.Tudom mem a kérdésre válaszoltam,de van ilyen véglet is :)

2016. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Változó..kismamaként én alig találkoztam olyan várandós nővel,aki nagyon meghízott volna,inkább fitt,jól ápolt volt mindegyik...Aki túlsúlyos volt,az már előtte is az általában.

Később általában a hormonok,a lelassult anyagcsere,a mozgás szegény életmód,a helytelen táplálkozás vezet elhízáshoz.De ha ebbe belegondolok,az 50-es korosztályban,amit te említesz,korántsem csak a nőkre jellemző,a férfiak közül is van sok elhízott.

Teljesen egyéni,ki mikor hízik meg,ha egyáltalán..de 40 után,50 felé alkattól fuggően már biztosan ügyelni kell,mert lelassul az anyagcsere,kevesebb étel is elég.

Illetve mondják,hogy minél később szül valaki,annál nehezebb visszaszerezni az alakját.Én viszont nem így tapasztaltam..az ismerőseim közül a később szülők ha molettek voltak előtte,azok is maradtak,de aki karcsúbb volt terhesség előtt,az vissza is fogyott.Ez 35-42 körüli nőkre vonatkozik.

2016. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
3 ygerekem van. 45 kiló vagyok. Nemrég szültem. Genetika. Ha nem lesz vmi betegségem nem leszek kövér.
2016. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

1.) szülésből kötényhas marad vissza ami genetika és nem igen változtatható - innentől pedig elfogy a motiváció..

2.) sok a gyerek nincs idő tornára

3.) rendszertelen az étkezés és főleg szénhidrát alapú mert a szendvics a leggyorsabb alternatíva ha nincs idő másra

4.) már nem cél hogy csinos legyen, férfit fogjon, (szexuális élet iránti érdeklődés is csökken) ettől megint megszűnik a motiváció...

5.) azért valószínű az a típus akiről te beszélsz, ők valószínű nem csak hogy terhesség de már az előtt sem voltak igényesek e téren önmagukra. Szerintem aki igényes azt egy gyerek nem fogja ebben megváltoztatni..én pl utálom a kupit, tisztaságot szeretek, rendezett kertet, és hiába van gyerekem, erre nagyon odafigyelek és fogok is mindig is pedig ez is idő és pénz mint a diéta

2016. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

elsö gyerekkel 70kg-al kezdtem a terhességet, most 4 éves a második és 67 kg vagyok már évek óta.

Ami megváltozott, hogy habár ugyan annyit eszek már nem dolgozom irodában, és nem ücsörgök egész nap.

Terhességek elött 65-70 kg között jojoztam mindig, állandó fogyókurák. Mióta megvannak a gyerekek nem kell fogyoznom, még is állandó 67 kg vagyok.

2016. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!