Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Jennifer...

Mi a véleményetek a Jennifer névről?

Figyelt kérdés
A második lányommal vagyok várandós. Külföldi az édesapja, és így ilyen formában szánnám neki a nevet. nempedig dzsvel.
2016. júl. 8. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Itthon nem biztos hogy J-vel anyakönyveznék.amúgy egy bizonyos népcsoportnál lett divatnév
2016. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
hugom 22 éves, anyáék is igy anyakönyveztették. mi szeretjük a nevét, és főleg hogy ilyen formában van
2016. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Külföldi vezetéknévhez oké, de ha Mo.-n éltek készülj fel arra, hogy úton-útfélen Dzs-vel fogják leírni.
2016. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Én nem vagyok az olyan nevek pártolója,ami tipikus külföldi csengésű.Ha nálunk állna fent ez a helyzet,mindenképp olyan nevet adnék,ami mint 2 országban megállja a helyét.Főleg ha itt éltek.
2016. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Sok puerto rico-i használja ezt a nevet, náluk tucatnév.
2016. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha kulfoldi az apa akkor barmit anyakonyveznek itthon.

En inkabb csak angol nyelvteruleten adnam, de a te gyereked, ugy nevezed el, ahogy nektek tetszik :)

2016. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha itt éltek, akkor nem ajánlom.

Mindenki Dzs-vel fogja leírni elsőre, mert magyaroknál így lehet csak. Ebből pedig plusz utánajárásaitok lesznek, hogy el van írva, legyenek szívesek javítani.

Inkább olyan nevet választanék, ami mindkét országban azonos írásmóddal érthető.

Pl.:Barbara, Alexandra, Laura,

2016. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha külföldön éltek ok, de ha Magyarországon akkor meggondolnám, itt egy adott népcsoport körében népszerű név, mindenki hozzájuk köti.
2016. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is Jennifer vagyok igaz Dzs-vel írva és nem vagyok cigány.😑 Nem a neve tesz valakit cigánnyá hanem a származása. Nem tudom mennyivel jobb az Eperke meg a többi ehhez hasonló idétlen név. Sokkal gázabbul érezném magam ha egy kajáról neveztek volna el. De ti nyugodtan nevezzétek a gyereketeket Hannának meg Annának csak pár milliárd ilyen nevű lány létezik🤣
2017. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!