Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti gondolkoztatok mar a...

Ti gondolkoztatok mar a babatok neven? Hogy tetszik HA KISLANY Jennifer Barbara ha kisfiu Daniel Krisztian?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jennifer nekem is és páromnak is nagyon tetszett. De mivel se Mo-n se Németországban nem kedvelt név mert nagyon amerikai így nem adtuk lányunknak ezt a nevet. (német a férjem)
2013. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk már 6 éve megvannak a nevek (Abigél, Roland) csak a csemete hiányzik hozzá!
2013. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Jennifer csak Dzsennifer lehet, azt meg én nem adnám, tuti...
2013. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szép nevek!!! Én most vettem ki 3 könyvet a könyvtárból de még bele se néztem!!! Mi is gondolkozunk pl a kislány akkor Lilien ha kisfiú azt még nem tudjuk pontosan de nekem a Kristóf,Ádám is tetszik!!!
2013. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a Lilien az nagyon gyonyoru!!!!!!!!!!!!!! :)
2013. márc. 1. 14:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Na ugye!!! Engem is rögtön megfogott!!!
2013. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik.
2013. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:(((((
2013. márc. 1. 14:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem a Jennifer nagyon nem tetszik, és én is úgy tudom hogy nálunk Dzsennifer-ként lehetséges. A Barbara nekem átlagos. Se nem rossz, se nem hú de jó. A Dániel Krisztián tetszik. Nagyon.


Amúgy én is inkább a Lilient választanám a helyetekben a Jennifer helyett. Ha mindenképp ragaszkodtok a két névhez, azzal már jó a Barbara is. Persze ha nektek 100%-osan tetszik, akkor nem szabad másra hallgatni, nehogy megbánjátok. De a véleményem azért leírtam :)

2013. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Dániel tetszik, majdnem az lett a kisfiam aztán végül is a Donát nevet kapta. Most várjuk a hugicát akinek a Loretta nevet adjuk, nagyon tetszik a Lola név de túl rövidnek tartom és így kerestünk egy olyat aminek a becézése lehet a Lola :)
2013. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!