Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hetes kisfiam cicije mellett...

6hetes kisfiam cicije mellett van egy csomó, ma megyünk orvoshoz, csak tudni szeretném hogy mi lehet ez? Aggódom!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én gyerekemnek a mellbimbóján volt egy fehér kis csomó születésétől kezdve. Egyik orvos se mondott semmit, én hívtam fel rá a védőnő figyelmét is. Kaptunk beutalót a gyerek klinikára 3 hónap múlvára. Néhány nap alatt kerítettem egy magánorvost, addigra kifakadt a BCG oltás helye a vállán, és ezzel együtt eltűnt a pötty a mellbimbójáról. Azóta se tudják, mi lehetett, minden rendben volt nálunk. Azt gyanítják, hogy mivel túlreakciót váltott ki a BCG oltás, azzal lehetett összefüggésben.

Írd meg, mit mondtak Nektek!

2010. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta van ott? Ha már megszületése óta, akkor valószínű, hogy az anyai hormonok okozzák. Ezek pl. kislányoknál enyhe vérzést is okozhatnak, mintha a pici menstruálna.. vagy az általad is említett emlőduzzanatot fiúknál és lányoknál is. [link]
2010. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tegnap este fürdésnél vetem észre!

Szerintem eddig nem volt ott.

2010. ápr. 15. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is volt, és a doki azt mondta, hogy az anyai hormonoktól van, ami szép lassan kiürül majd a szervezetéből. Így is lett, kb. 2 hós korára el is múlt.
2010. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!