Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mozgásfejlődésnél visszább...

Mozgásfejlődésnél visszább szorul a gagyorászás? Más is tapasztalt ilyet a babájánál?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos. Egy hete kezdett el mászni ès probálkozik a kiülèsel is, persze mèg nem nagyon megy. Viszont a gagyogása abba maradt, alig lehet a hangját hallani. A hallása jó, a nevére figyel ha szolítom. Kicsit aggodo, vèdőnő szerint nem tud mindenre egyszerre koncentrálni azèrt lehet ez.

#mozgásfejlődés #gagyogás #beszèdfejlődès
2016. júl. 8. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam, igaz a mozgással lassabban haladt, de be nem állt a szája.
2016. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen igy van.

Szakertők mondták.

2016. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell aggódni.Lehet,hogy annyira koncentrál arra,hogy ő most mászik,hogy "nem ér rá" közben gagyorászni is.
2016. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztaltam/tapasztalom.
2016. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiam 4 hónapos. 2 hónapos kora körül szívesen gagyorászott, aztán elkezdte gyakorolni a forgást, alig akart valamit szólni. Most már gond nélkül forog mindenfelé, kúszik, így múlt héttől megeredt a nyelve, sikongat, berreg, gagyorászik.
2016. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az èn babám is sikongatot, gagyorászot de egy hete amióta megtanult mászni csendbe lett, plusz mèg hozzájön, hogy náthás lett ès kicsit köhög.
2016. júl. 8. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én babám akkor kezdett még el nagyon gagyogni miután felállt. Addig is voltak időszakok amikor be nem állt a szája de általában inkább a nagymozgásokkal próbálkozott, mindent sokáig gyakorolt és ő se volt lassú. Amikor meg elkezdett csinálni valamit végképp csendben volt, aggasztó szinten, hogy alig hallottuk a hangját. Azóta meg dumagép. :)


Valamelyik korábbi hozzászóló rövid válasszal.

2016. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) mekkora most a fiad? Biztos nagyon ügyes. Gratulálok hozzá. :)
2016. júl. 8. 22:52
 9/10 anonim ***** válasza:

A fiam 7honaposan mondta h "apa" ès azt hogy "pohár"

Mióta feláll ès rengeteget mászik nem probalkozik beszèddel.

Vagy fizikailag v mentálisan fejlődnek

2016. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy hèt hallgatás után végre megjött a hangja a babámnak :) sikongat, kiabal, magyaráz. :)
2016. júl. 12. 15:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!